Тури в Куту

+3 дні

З АНЕКС Тур на Балі ❤️ путівки в Куту

Кута

З АНЕКС Тур на Балі ❤️ путівки в Куту

Кута, невелике рибальське село на Балі, за короткий час стала справжньою перлиною індонезійського острова.

Кута - центр молодіжного життя на острові Балі.

З приходом серфінгістів в 1970-х роках в Куту пляжне містечко стало більше впізнанним серед гостей Балі. Мабуть, саме Кута сприяла активному розвитку туризму. Все більше ресторанів і готелів почала відкриватися на території міста-курорту. Кута, яка була тихою гаванню, перетворилася на інтернаціональний демократичний курорт, справжній рай для молоді. Розташовується Кута в 2,5 км від Міжнародного аеропорту Нгурах Рай.

Довгий час Кута Біч був єдиним готелем на території курортного містечка. У 1960-х роках Куту запримітили хіппі, які приїжджали на пляж в місті, щоб потім повернутися в Денпасар. З часом жителі почали здавати приїжджим гостям дешеве житло для короткочасного або тривалого проживання.

У Куті досить просто орієнтуватися, попри те, що опиняєшся в місті уперше. Головною вулицею Кути є Jalan Pantai Kuta, яка розташовується паралельно до іншої вулиці, відомої як Jalan Legian. Між Jalan Pantai Kuta і Jalan Legian тягнеться вулиця з ресторанами, готелями і магазинами.

Непомітно для гостей острова Балі - Кута зливається з пляжами Легіана і Семіньяка, двома іншими індонезійськими курортними городками. І нехай Легіан і Семіньяк не такі популярні місця по числу туристів в курортний сезон як Кута з її насиченим нічним життям, все ж пляжні городки опинилися в числі самих відвідуваних місць в Індонезії серед серфінгістів.

Гарячі тури в Куту з Києва 2024

Курортне містечко Кута, яке знаходиться в південній частині індонезійського острова Балі, дивує невичерпним потоком туристів з різних країн світу. Вибираючи тур на двох в Куту, будьте упевнені, що тут можна стати не лише справжнім завойовником хвиль за один лише сезон, але і знайти однодумців і друзів, щоб влаштувати найгучнішу вечірку під шум хвиль Індійського океану, насолодитися традиційною музикою Індонезії, оркестром, відомим як гамелан.

Чим зайнятися на Куті? Туристи хочуть купити тури на Балі, щоб підкорювати хвилі на величезних дошках, або ж відшліфувати навички. Кута вважається ідеальним місцем для активного відпочинку. В цілому тут можна знайти чотири комфортних для купання і серфінгу пляжі. Частенько гості Індонезії вирушають на Кута Біч, хоча і не менш популярним місцем на острові Балі вважається Легіан, який є продовженням міського пляжу на Кута.

Вже в Легіані не така велика кількість туристів, що бажають підкорити хвилі. Тому на території міського пляжу, що злився воєдино з пляжем Кута, можна усамітнитися для споглядання морських хвиль. Під час купання і зайняття серфінгом за відпочивальниками стежать рятувальники, щоб забезпечити високий рівень безпеки в період перебування в Індійському океані та на набережній.

Відпочинок в Куті по-справжньому запам'ятається, оскільки у вечірню пору місто перетворюється на дійсно магічне місце. Кожен вечір для туристів Кута влаштовують заворожливі шоу з балійськими вогнями. Не менш барвистою дією є виступ місцевих танцівниць під традиційну музику Індонезії. Багато гостей острова Балі починають пошук туру в Куту, щоб насолодитися грою театральних акторів, ближче познайомитися з древньою культурою Індонезії.

Пам'ятки Кути, Індонезія

Попри те, що туристів острова Балі найбільше притягають пляжі з піском золотистого відтінку і океанські простори, варто все-таки обзавестися невеликого розміру картою, щоб відвідати найпопулярніші туристичні місця в Куті.

  • Місцевий парк, відомий як Garuda Wisnu Kencana (GWK), розташовується в півострові Букіт. GWK, або Гаруда-Вішну-Кенчана, називають ще туристичною резиденцією через велику кількість різноманітних заходів, які проводяться на території парку. Туристи вирушають в GWK, щоб ближче розглянути величезні статуї Гаруди та Вішни.
  • Храм Улувату вважається одним з шести найважливіших храмів на індонезійському острові Балі. Інтерес до храму Улувату пояснюється унікальною можливістю більше дізнатися про традиційний індонезійський танець кечак. Храм можна побачити на вершині досить крутої для підйому кручі.
  • Храм Танах Лот знаходиться в 22 км від Кути та зручно розмістився на набережній скелі. Для відвідування храмів туристам пропонують надівати саронг, традиційний одяг народів Азії.
  • Відпочинок в Куті буде по-справжньому незабутнім після відвідування рисових терас Тегаллаланг. Знаходиться вони в 40 км від міста.

Щоб знайти тур в Куту, або будь-яке інше курортне містечко Індонезії, звертайтеся до наших менеджерів - підберемо тільки кращі путівки. АНЕКС Тур вже більш ніж 15 років є одним з провідних туристичних операторів, що займається організацією турів в Індонезію.

TelegramViber