Тури на Балі

+3 дні

Курорти острова Балі

Відпочинок на Балі з Києва ❤️ індонезійський рай 2024

Балі

Відпочинок на Балі з Києва ❤️ індонезійський рай 2024

Індонезія зачаровує своїм теплим індійським океаном, унікальними тропічними лісами, чарівним колоритом Азії, вулканами і неперевершеною культурою. Підібрати тур в Індонезію в АНЕКС Тур можна для різної категорії подорожуючих, адже для індонезійських курортів характерна надзвичайна різноманітність.

Відпочинок на Балі має на увазі під собою наявність деякі стереотипів. Багато хто вважає, що Індонезія є місцем для туристів з великим досвідом і тих, хто не обмежується певними фінансовими можливостями. Багато хто приїжджає сюди в медовий місяць або для проведення весільних урочистостей, щоб такий важливий день провести по традиціях острова. Проте цей ряд стереотипів можна назвати досить крихким. У Індонезію може приїхати всі хто хочуть насолодитися світом дикої природи або прихильники різних культур і вірувань. А також серед мандрівників переважає великий відсоток серфінгістів та дайверів. Особливою популярністю в Індонезії користується острів Балі.

Чому туристи обирають тури на Балі?

Річ у тому, що тур на Балі включає досить різноманітну програму. Цей острів являється барвистим місцем Індонезії, який можна назвати райським місцем для пляжного і активного відпочинку. На Балі з'їжджаються фанати серфінгісти, кайт серфери, дайвери, а також шанувальники буддійської культури і прихильники йоги.

Особливості курорту:

 • Кліматичні умови. Упродовж круглого року температурний режим на Балі складає відмітку близько +30°С градусів. Це пояснюється тим, що розташування острова знаходиться в екваторіальній частині. З листопада по березень тут спостерігаються дощі з наявністю великої вологості. Для цього періоду характерна назва "Зима". Для гірських регіонів температурні показники складають нижчу відмітку біля -10°С градусів Цельсія.
 • Для Балі характерна наявність тропічної рослинності, тому природа тут найрізноманітніша. У Південному регіоні переважають гірські озера і річки. А для східної частини характерний суворий і різноманітний ландшафт. На Південних пляжах можна насолодитися білими пісками, а ось для північних і західних частин характерна наявність чорних лавових пісків. У цьому місці можна насолодитися мальовничими вулканами, екзотичними джунглями і неперевершеними рисовими полями-терасами. Також тут можна зустріти коралові сади в океанських красотах.
 • Культура індуїзму. Цей острів можна охарактеризувати, як оплот індуїзму в країні з мусульманськими коренями. Індуське суспільство на Балі є найбільшим, поза індійськими межами. Проте індійський гість тут не вважається людиною єдиної віри. Для цієї релігії властива наявність своїх відмінностей, які характеризуються з древніми традиціями мусульманської Індонезії і натхненністю природи.
 • Культура. Завдяки індуській релігії створився прекрасний колорит культури. Про це можна судити по мистецтву і творчості місцевих майстрів. Місцеве населення тут є досить привітним, для них є преорітетним - охорона національних традицій і життєвого устрою.

Пам'ятки острова Балі

Незважаючи на свої невеликі розміри, острів Балі радує туристів своєю дивовижною природою, історією світової культури і спортом. Тут для кожного знайдуться свої захоплення, які залежать від способу життя і загальної уяви про відпочинок.

Замовивши гарячі путівку на Балі в турагенції АНЕКС Тур, можна насолодитися наступними красотами:

 1. На острові Балі розташовується величезна кількість Храмів (приблизно 2 тис.). Упродовж усього існування зводилися споруди з глибокою балійською вірою в те, що храми здатні охороняти людей і відводити від них нещастя.
 2. Древнє місто Амлапура.
 3. Печера, яка знаходиться поблизу села Бедулу та таємнича печера слона.
 4. У національному заповіднику Балі Барат можна помилуватися місцевою флорою і фауною.
 5. 40 метровий водоспад Гіт Гіт.
 6. У парку птахів і рептилій живе близько 200 різновидів пернатих.
 7. Надзвичайний мавпячий ліс (6га) з величезною кількістю високих 40 метрових дерев. На території парку можна зустріти приматів різних порід. У середній частині лісу розташовується унікальний храм Пурі Букіт.
 8. Мальовничі вулкани.
 9. Парк слонів.

Фахівці нашої турагенції ANEX Tour допоможуть в організації бездоганного і приємного відпочинку на Балі.

TelegramViber