Тури в Нуса Дуа

+3 дні

Нуса Дуа 2024 ❤️ елітний курорт Балі

Нуса Дуа

Нуса Дуа 2024 ❤️ елітний курорт Балі

Надзвичайної краси острів Балі, який розміщується на території Індонезії, користується високою популярністю серед туристів. Багато українських мандрівників вважають своєю мрією побувати в цьому унікальному місці. Для цього райського острова характерна наявність особливої атмосфери, унікальної культури і традицій. Тут можна насолодитися красотами фантастичної природи, місцевими околицями і пам'ятками.

У південній частині розташовується туристичний курорт Нуса-Дуа. Він знаходиться поряд з адміністративним центром провінції Денпасара. Туристичний тур в Нуса-Дуа - це комфортний і наповнений унікальною атмосферою відпочинок, який принесе масу задоволень. Для тих, хто хоче насолодитися теплими водами індійського океану і відпочити в комфортних умовах, готельні комплекси завжди привітно зустрічаю таких туристів.

Кліматичні умови курорту

Упродовж усього року для острова Балі характерний стабільний температурний режим. У нічний час температура тут тримається біля +23С градусів, а в денний період на стовпчику термометра можна спостерігати відмітку +31 +34С градусів. У період з жовтня по березень тут йдуть дощі і переважає підвищена вологість. Як правило, дощі на острові нетривалі, тому можливий пляжний відпочинок.

Пам'ятки Нуса Дуа

На усій курортній території розташовуються неперевершені готелі, які можна також віднести до пам'яток місцевих регіонів. Проте воістину прекрасні екскурсійні об'єкти розташовуються за межами розкішних вілл і готелів.

Місця, які варто відвідати:

  • Споруда "П'ять храмів" (Puja Mandala). Територія цього дивовижного комплексу розташовує об'єкти різних релігійних конфесій.
  • У парку Peninsula Island розташовується пам'ятник Арджуна. На території парку можна зайнятися спортом або медитацією. Також тут є велика книга Бхагавад Гіта.
  • Bali Collection має на увазі під собою торгову площу з великою кількістю магазинів і ресторанів. Торговий заклад розташовується просто неба.
  • Пляжний курорт Нуса-Дуа і майданчик оглядового типу Water Blow. Цей пляжний курорт розташовується уздовж 3 км узбережжя. Тут можна насолодитися активним відпочинком, освоїти серфінг і кайтсерфінг, а також насолодитися екзотичними коктейлями в місцевих ресторанах. Незвичайною родзинкою пляжного курорту є наявність оглядового майданчика Waterblow - незвичайного місця, в якому розбиваються хвилі і піднімаються бризки.
  • Музейний комплекс Pasifica поєднує в собі найбагатші колекційні творіння від прекрасних майстрів Європи і Азії.
  • У недобудованому парковому комплексі Гаруда Вишну розташовується найвища статуя у світі Вишну і Гаруди. Є присутнім надзвичайний ландшафтний дизайн і великі скелі. На території паркової зони можна насолодитися мультфільмами про маленького Гаруду і випити гарячого чаю.
  • Завдяки таланту зірок балійського театру Devdan Show можна насолодитися прекрасним півторагодинним шоу і відправитися в подорожуючий світ Індонезії. Майстерність акробатів, гімнастів і танцюристів, а також використання спецефектів не залишать байдужим нікого.

З АНЕКС Тур в Нуса Дуа з Києва

Відпочинок в Нуса Дуа - це звичайно ж, найкращі індонезійські пляжі. Пляжна територія захищається від високих хвиль великою кількістю коралових рифів. У Нуса-Дуа характерна наявність приємного золотистого піску. Варто відмітити, що для інших пляжів острова властива наявність сірого і чорного піску вулканічного походження.

На території пляжів можна відвідати спортивні центри, зайти на обід в ресторани, а також скористатися парасольками і шезлонгами. До єдиної незручності можна віднести приливи і відливи, які обмежують купання. Викупатися тут можна лише в уранішній і вечірній час в певні години. Проте для Південного регіону узбережжя ці незручності є менш відчутними. Але у будь-якому разі це не зупиняє відпочивальників насолоджуватися теплим океаном в дозволений час.

АНЕКС Тур працює і старається для тих, хто бажає знайти тур в Індонезію і купити путівку в Нуса-Дуа за вигідною ціною. Менеджери нашої компанії дадуть відповідь на усі питання, що вас цікавлять стосовно відпочинку, підберуть найідеальніший готель і спланують яскраву і незабутню екскурсійну програму.

TelegramViber