Тури в Семіньяк

+3 дні

Семіньяк ❤️ пляжний курорт на острові Балі 2024

Семіньяк

Семіньяк ❤️ пляжний курорт на острові Балі 2024

Родзинкою південної частини Балі є місто Семіньяк. Це мальовниче місце для відпочинку, яке є пляжним курортом. Він користується величезною популярністю серед іноземних туристів. Семіньяк вважають одним з найдорожчих містечок на Балі. Спочатку це був окремий населений пункт. Зараз же це передмістя Кути, яке є не менш відомим у всьому світі курортом.

Семіньяк - дивовижне місце, де можна весело провести час у будь-який час доби. Тут розташовано безліч хороших готелів та ресторанів. Шикарні пляжі нікого не залишать байдужим. Важливою особливістю курортного містечка є компактність. Туристам, які придбали путівки в Семіньяк, не треба витрачати час на виснажливі поїздки.

Дивовижні пам'ятки курорту Семіньяк

Родзинкою курорту є храм Петітенгет. Він поєднує незвичайний архітектурний стиль, декор і барельєф. Створюється враження, що це надзвичайне місце, яке повне таємниць і чудес. Існує легенда, що в Середньовіччі в цей храм прийшов великий священнослужитель з особливою місією. При собі він мав незвичайний саквояж.

Відомий Семіньяк також художніми галереями. Їх створили експати, які полюбили надзвичайну природу Балі, місцеву культуру. У таких салонах можна помилуватися скульптурами, фотографіями і картинами. Усі вони переважно присвячені Балі.

Держава також має знаменитий бренд одягу - Biasa ArtSpace. У цій галереї представлений одяг, а також статуї, картини, книги, присвячені мистецтву. Особливим місцем є галерея Kendra, яка розташована посеред саду із ставком. У галереї представлені праці молодих художників. Стиль виконання робіт: сюрреалізм і поп-арт.

Популярні розваги

На відпочинку в Семіньяк кожен знайде розвагу до душі. Дорослі можуть повеселитися і розслабитися, вибравши наступні заходи:

  1. Джампінг. Це екстремальний вид розваг, який є стрибками у воду. Гранична висота - 45 метрів. Працюють такі заклади допізна, тому вчинити стрибок можна і у вечірню пору.
  2. Балійський масаж. Ця процедура принесе море задоволення, дозволить розслабитися.
  3. СПА-салони. Численні косметичні процедури дозволять тримати себе в тонусі, мати бездоганний зовнішній вигляд.
  4. Кафе, ресторани. Прекрасна можливість не лише смачно поїсти, а і приємно провести час.

Для дітей в місті також є маса захоплюючих місць, таких як:

  • Ігрові майданчики, басейни.
  • Спеціалізовані магазини.
  • Різноманітні гойдалки і гірки.
  • Смуги перешкод.

Це далеко не усі розваги, які можна знайти на курорті. Тут кожен зможе знайти захоплююче зайняття. При купівлі туру в Індонезію приємне проведення часу гарантоване.

З АНЕКС Тур в Семіньяк з Києва, пляжі курорту:

У популярному місті на півдні острова Балі є два обладнані піщані пляжі:

  • Petitenget Beach. Характерною особливістю пляжу є сильні хвилі, тому для сімей з дітьми він навряд чи підійде. Це ідеальний варіант для любителів екстремального відпочинку та серфінгу. Пісок на пляжі має коричневий відтінок. Тут панує спокійна атмосфера, оскільки людей на пляжі не багато. Крім того, на Petitenget Beach практично немає різних продавців, які нав'язують свій товар.
  • Double Six Beach. Популярний пляж, на якому можна весело провести час. Тут завжди багато людей. На береговій лінії розташовані численні кафе і магазини. Любителі серфінгу також можуть спробувати повеселитися на пляжі Double Six Beach.

Обидва пляжі мають невелику кількість людей, тому атмосфера на них дуже спокійна. Сусідні ж курорти в Лігеане і Куте занадто переповнені.

Тури в Семіньяк на вигідних умовах пропонує забронювати наша турагенція АНЕКС Тур. Насолодитися відпочинком на сонячному пляжі можна у будь-яку пору року. Особливо це питання актуальне в зимовий час, коли нам так бракує сонечка. Ми пропонуємо кращі варіанти за доступними цінами.

TelegramViber