Тури в Танжунг Беноа

+3 дні

Танджунг Беноа ❤️ новий курорт на Балі 2024

Танжунг Беноа

Танджунг Беноа ❤️ новий курорт на Балі 2024

Давно мріяли провести незабутню відпустку на узбережжі величного океану? Тоді вам точно необхідно відправитися в тур в Танжунг Беноа в Індонезії. Курорт розташувався на північній частині острова Балі (поряд з Нуса Дуа і Кутой).

Танджунг Беноа - це чиста, прозора океанська вода, крізь якою прекрасно видно життя підводного світу. Це чудові пляжі, покриті золотою гладінню коралового піску. Це можливість зробити тисячі приголомшливих фото чарівних коралових рифів і рідкісних екзотичних риб. Незаймана, первозданна природа курорту захопить вас буйством тропічного лісу і зачарує вашу свідомість шепотом вітру. АНЕКС Тур гарантує вам організацію незабутнього відпочинку на знаменитих пляжах Балі.

Погодні умови

  • Погода в Танжунг Беноа порадує туристів у будь-яку пору року. Температура повітря в місті в межах +26°+29°С. Але все таки на курорті є два сезони, що диктують мікроклімат - період посухи і період проливних дощів.
  • Дощовита пора починається з середини осені і триває до початку весни. В цей час дощ йде практично щодня. Але це не означає, що ви не зможете насолодитися пляжним відпочинком. Дощ в тропіках короткочасний і найчастіше йде вночі.
  • Посушливий сезон прийнятніший для відпочинку. В період посухи мандрівника порадує охолоджувальний океанський бриз і цілком комфортна температура повітря в +28°+30°С. Період посухи триває з середини весни і завершується в середині осені. Зазвичай його називають високим сезоном із-за великого числа мандрівників.
  • Ціна на тур у Балі залежить від сезону. Висока вартість путівок на посушливий сезон і на наші новорічні свята, оскільки багато хто бажає відмітити Різдво або Новий рік на теплому піщаному пляжі.

Пам'ятки Танжунг Беноа

Під час туру в Танжунг Беноа, можна познайомитися із старою гаванню, повалятися на барвистому біло-золотому пляжі, відвідати старовинний китайський храм або рибальське село. Рибальське селище розташувалося на півночі курорту. Там рано вранці можна купити свіжий улов у місцевих рибалок або просто подивитися на свіжі морепродукти, прогулюючись по колоритному ринку.

В давнину рибальське поселення виглядало як звичайне балійське село. Але починаючи з 1975 року на острів приїхали іноземні туристи і трохи змінили життя місцевих. Хоча рибалки не бажають кардинально міняти спосіб життя. Так само як і сотню років назад вони лавірують на старих човнах і користуються старовинними рибальськими снастями. А на береговій лінії поселення красується могутній храм Пура Таман Беджі, який колись належав королівській сім'ї.

Китайський храм на курорті один з найдревніших в цій провінції. Увійти до нього можна лише після того, як роззули, це знак преклоніння перед духовністю. У центральному павільйоні розміщені статуї божеств, там відвідувачі моляться. Стіни храму обвішані дерев'яними табличками, на яких написані мудрі притчі вірші на китайському та індонезійському. Також на цих табличках вигравійовані імена людей, які брали участь у будівництві святині. Практично щодня в храмі проводять різні обряди і урочистості. Але найбільший і усіма відоме свято - це китайський Новий рік. Туристи всього світу хочуть купити путівку в Танжунг Беноа саме в період цього свята.

З АНЕКС Тур в Танжунг Беноа з Києва

Бірюзова прозора вода і просторі білосніжні пляжі - це те, що не залишить байдужим навіть бувалого туриста. Крім того, на півострові відмінно розвинена інфраструктура. На головному пляжі, який має збагненну близько 3000 метрів, можна займатися плаванням або сноркерлінгом. Хвиль тут практично немає, а ось відливи і приливи добре відчуваються на балійському узбережжі.

На пляжі Танжунг Беноа можна знайти силу-силенну розваг:

  1. Зайнятися улюбленим видом спорту.
  2. Відправитися на морську прогулянку.
  3. Зайнятися риболовлею.
  4. Влаштувати фотосесію.
  5. З аквалангом піддатися в глибини океанських вод вивчати багатство підводного світу.
  6. А любителів спа, балійці здивують ексклюзивними процедурами.

Відпочинок в Танжунг Беноа зможе порадувати кожного свого гостя, незалежно від його вимог і запитів. Невимовно чарівна природа, ласкавий океан, гладінь теплого пісочку і маса ексклюзивних розваг на будь-який смак.

TelegramViber