Тури в Вааву Атол

+3 дні

Путівки в Вааву Атол з Києва ❤️ Мальдіви

Вааву Атол

Путівки в Вааву Атол з Києва ❤️ Мальдіви

Вааву Атол є одним з 20-ти адміністративних районів мальдівських островів, який знаходиться на сході архіпелагу (60 кілометрів до південної частини від Мале). Вааву Атол складається з рифа під назвою Ваттару і атола Феліду. Чисельність населення атола складає приблизно 2200 чоловік. Місцевість складається з 19-ти островів, з яких тільки 5 населених.

Цей адміністративний район островів Мальдів став сприйматися як туристичний курорт на початку 1975-го року. Передусім, відпочинок в Вааву Атол асоціюється у туристів з відмінним дайвінгом, адже там можна побачити рибу-молот, скатів та рифових акул. Тоді як східна сторона фактично уся заповнена рифами, первозданний вид яких зберігся до сьогодення. Окрім цього, туристи все частіше замовляють тур в Вааву Атол у зв'язку з незайманою природою місцевості і повним усамітненням.

Гарячий тур в Вааву Атол 2024

Щоб відпустка в Вааву Атол запам'ятався на довгі роки, давайте ознайомимося з основними особливостями курорту:

  • Пляжі. Атол Вааву характеризується наявністю чистісіньких пісочних пляжів. Перевагою для пар з дітьми стане пологий вхід в море. На території пляжів є уся необхідна інфраструктура, починаючи від барів і кафе, закінчуючи кабінками для переодягання.
  • Дайвінг. Острови Мальдів, зокрема, Вааву Атол, вже не перший рік славляться кращим дайвінгом. Приміром, надзвичайно популярний Фоттейо-Канду входить в п'ятірку кращих дайв-сайтів світу. Приїжджі гості зможуть попірнати, де захочуть, але не забувайте про унікальні рифи на східній стороні атола. Дайвінг доступний як професіоналам, так і новачкам. При необхідності завжди можна замовити послуги профільних інструкторів та узяти спорядження напрокат.

Ще однією безперечною перевагою цього адміністративного району Мальдів вважається те, що в сюди приїжджають у будь-який сезон. Оскільки атол розташований поблизу екватора, погодні умови в Атол Вааву майже не схильний до змін. У денний час температура повітря досягає близько 30-ти градусів тепла, в нічне +26 градусів. З початку весни аж до середини осені триває сезон дощів. Але навіть це не стає перешкодою для туристів, адже дощі тривають недовго і частенько перепадають на ніч.

З АНЕКС Тур на відпочинок в Вааву Атол

Тур на двох в Вааву Атол - прекрасне рішення для спільного відпочинку від повсякденної рутини. Ви відмінно проведете час, насолодитеся краєвидами і морськими глибинами курорту. Ми рекомендуємо здійснювати пошук туру в Вааву Атол в нашій турагенції АНЕКС Тур. У нас ви зможете підібрати путівки на Мальдіви, виходячи з власних переваг і бюджету. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть з вибором.

TelegramViber