Тури в Танзанію зі Львова

+3 дні

Курорти Танзанії

Гарячі путівки в Танзанію зі Львова 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Танзанія зі Львова

Гарячі путівки в Танзанію зі Львова 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Вершина Кіліманджаро, фотосафарі в Серенгеті, дайвінг у коралових садах Індійського океану, неповторна краса 75 островів архіпелагу Занзібар: відпустку в Танзанії з виїздом зі Львова наповнює емоціями з першого кроку африканською землею. Турагенція ANEX Tour пропонує вигідні путівки до Танзанії – до океану, слонів, дельфінів та черепах.

Як зі Львова онлайн вибрати курорт в Танзанії

Більшість європейських туристів приїжджають на відпочинок із проживанням на острові Занзібар – так зручно поєднати пляжний відпочинок, морські пригоди та поїздки на континент у знамениті заповідники Танзанії.

Головна особливість Занзібара – сильні відливи. На східному узбережжі під час відливу вода йде від берега на кілька кілометрів. На запалі відливи скромніші, але в воді багато водоростей. Довжина пляжів перевищує 140 км, при виборі курорту звертайте увагу на якому боці острова він знаходиться.

Найкращі пляжі Занзібару в Танзанії:

 1. Кендва – білий пісок, ширина(!) пляжу до 800 м.; відлив символічний, до двох метрів, переважно пляж доступний резидентам п'ятизіркових готелів, вечорами на пляжі влаштовують дискотеку;
 2. Нунгві – громадський пляж, доглянутий, відливи середньої сили, немає вітру, це найжвавіший курорт на архіпелазі;
 3. Кизимкази – у маленьких бухтах можна поплавати із дельфінами;
 4. Джамбіані та Паджо – повністю очищені від водоростей пляжі, середні відливи.

Відпочинок з дітьми в Танзанії з виїздом зі Львова

Район Пвані Мчанги відрізняється зручним входом у воду – м'який пісок без каміння, коралові рифи прикривають берег від високих хвиль. Тут висока концентрація готелів все включено з басейнами та дитячими клубами, можна випробувати атракціони Shambaland Park. На острові дітям сподобається парк мавп Jozani Forest. Компактні аквапарки розташовані в Стоун-Тауні.

Активна відпустка у Танзанії з виїздом зі Львова

Проведіть африканську відпустку максимально насичено. Проживання в готелі на Занзібарі легко поєднати з водними активностями та екстремальними розвагами

Ідеї для активного відпочинку в Танзанії:

 1. дайвінг біля затонулого судна біля берега Стоун-Тауна на Занзібарі та коралових садах острова Чумбе;
 2. поїздка на острів і заповідник гігантських черепах острова Чангуу;
 3. фотосафарі в національному парку Селус із найбільшою популяцією слонів;
 4. екскурсія з ночівлею в кратері вулкану заповідника Нгоронгоро;
 5. тури на джипах легендарним Серенгеті з ночівлею в заповіднику;
 6. сходження на Кіліманджаро;
 7. морська рибалка на марліна та рибу-меч.

Увечері на пляжах дискотеки, туристів знайомлять із місцевими традиціями та вирощуванням спецій. Дайвінг-центри, школи серфінгу та кайтсерфінгу є на більшості топових пляжів Занзібару.

Гарячі тури в Танзанію зі Львова

На сайті турагенцї АНЕКС Тур оперативно розміщується інформація про гарячі путівки в Танзанію. Ухвалювати рішення потрібно швидко: місця на чартері обмежені.

Є питання про відпочинок у Танзанії з виїздом зі Львова?

Розкажемо - що взяти з собою в літак, які документи потрібні на виїзд за кордон, як оформляється міграційна карта та віза в аеропорту (перебування до 90 днів, ціна 50$). Допоможемо вибрати оптимальний готель для дайвінгу чи релаксу. Підкажемо круті тури з ночівлею в заповідниках континентальної Танзанії.

Тури в Танзанію з інших міст та країн

TelegramViber