Тури в Фетхіє

+3 дні

Курорти Фетхіє

Гарячі тури в Фетхіє з Києва ❤️ Туреччина 2024

Фетхіє

Гарячі тури в Фетхіє з Києва ❤️ Туреччина 2024

Фетхіє розташований на південно-західному узбережжі Туреччини, всього в 40 хвилинах від міжнародного аеропорту в Даламані. Місто побудоване на руїнах древнього міста Телмессос, чий древній театр досі знаходиться прямо в центрі міста. Нині місто оточене одними з найкращих пляжів у світі, має гавань з множиною човнів, жваве міське життя і смачну кухню.

Рибний ринок в центрі міста - одне з найпопулярніших місць. Приготувати живу рибу на грилі вам зможуть практично у будь-якому закладі цього курортного містечка. На відпочинку в Фетхіє є кухня на будь-який смак, туристи зможуть підібрати собі те, що їм найбільше припаде до вподоби. Міська пристань ідеально підходить для вечірньої прогулянки, так що на ній однозначно варто побувати.

На курорті Фетхіє можна побачити дві марини:

 1. Перша - це муніципальна (місцева марина) пристань, яка тягнеться приблизно на кілометр уздовж узбережжя і є будинком для багатьох комерційних гулетів і місцевих рибальських човнів. Ви також можете пришвартувати своє ремесло тут, якщо звернетеся до капітана порту в нижній частині міста Фетхіє, недалеко від району Паспатур (Старе місто).
 2. Другою є комерційна пристань для яхт Ece Saray Resort і Marina. Це відносно нова пристань для яхт і готель 5 зірок в прекрасному місці недалеко від району Карагозлер у Фетхіє.

Відпочинок в Фетхіє: умови клімату

Фетхіє характеризується середземноморським кліматом. Середня температура взимку +15С градусів, а літом +34С градусів. Літо жарке і вологе, а зима м'яка і в основному сонячна. Курорт нині є центром одного з основних місць відпочинку в Туреччині. Як саме місце, жваве робоче місто і гавань, але оточений унікальним скупченням інших популярних місць.

Попри те, що зараз населення складає всього біля 25 000 чоловік, воно як і раніше є жвавим і популярним туристичним напрямом, особливо в сонячні літні місяці. Фетхіє був заснований як лікійське місто, хоча всі, від римлян і візантійців до османів, залишали свій слід у Фетхіє упродовж віків.

Якби усі міста і усі моря були відомі за кольором, колір Фетхіє був би бірюзовим. Ближче до вечора, на заході, ви побачите таку чудову бірюзу, якої немає ні в одному іншому морі.

Цікаві факти для всіх, хто хоче купити путівки в Фетхіє

 1. Валютою є турецька ліра, але євро ви завжди зможете розплатиться.
 2. Оскільки Фетхіє є популярним місцем відпочинку британських туристів, більшість людей у Фетхіє і Олюденізі говорять по-англійськи досить вільно. Ми не знайшли мовного бар'єру головною проблемою.
 3. Фетхіє оточений археологічними чудесами, незайманими пляжами і лагунами та високими горами. Ви повинні побачити цей пейзаж своїми очима, щоб повірити, що подібні місця все ще існують у світі.

Пам'ятки курорту Фетхіє

 • Подивіться скельні гробниці Кауноса - вони знаходяться в Дальяні, приблизно в 1 годині їзди від Фетхіє. Портове місто колись займало стратегічне значення, особливо для торгових суден, плаваючих між Середземним і Егейським морем. Це одне з кращих місць для відвідування поблизу Фетхіє, якщо вас цікавить історія регіону. Вирубані в скелях гробниці з фасадами, схожими на храми, обрамлені красивою струмуючою річкою Дальян. Ви можете доїхати до набережної Дальян через дорогу від скельних гробниць, щоб поглянути на них із землі, або відправитися на яхтову прогулянку на південь з грязьовими ваннами і відвідуванням пляжу Ізтузу.
 • Відвідайте пляж Ізтузу - він також розташований в Дальяні і відомий, як місце гніздування морських черепах. Тут також знаходиться Центр порятунку морських черепах (DEKAMER) на задній стороні пляжу, де ви можете дізнатися про морських черепах і про діяльність центру. Завжди є декілька поранених черепах, які реабілітуються на місці, а також жменька черепах, що нещодавно вилупилися, які будуть випущені. Вхід в Центр безкоштовний.
 • Блакитна лагуна - Олюденіз також відомий як "Блакитна лагуна" із-за незайманих бірюзових вод. Він розташований недалеко від підніжжя гори Бабадаг, приблизно в 20 хвилинах їзди на машині від центру міста Фетхіє. Білосніжні піщані пляжі і бірюзові води Олюденіза роблять його одним з самих захоплюючих природних місць, де можна багато чого побачити і навіть поплавати! Параглайдінг над цим приголомшливим місцем дозволяє побачити його в усій красі. Ви побачите кожен сантиметр знаменитої блакитної лагуни, і враховуючи, що в небі дуже рідко буває багато хмар, вид на кілометри над Середземним морем завжди приголомшливий.
 • Музей Фетхіє - оскільки місто є відправною точкою Лікійського Шляху і центральною точкою для багатьох древніх міст, недивно, що в його музеї зберігається безліч неймовірних артефактів від персів, греків і римлян.
 • Долина метеликів - сотні видів метеликів роблять цю бухту своїм домом. До нього можна добратися тільки на човні, а пляж і круті скелі з видом на нього просто неймовірні.
 • Паріння над горою Бадабах - параглайдінг у Фетхіє є одним з найпопулярніших видів діяльності в регіоні. Вирушайте на вершину гори Бабадаг і спробуйте свої сили в парапланеризмі - це одне з кращих місць у світі, щоб піднятися в небо!
 • Скельна гробниця Амінти - одна з найпопулярніших пам'яток міста - гробниця Аминти з видом на Фетхіє. Вона була побудована на схилі гори, приблизно в 350 році до н.е. Ви можете піднятися по сходинках, щоб подивитися гробницю зблизька за 5 лір (музейна карта не приймається), хоча ліворуч також є декілька кам'яних гробниць, які можна побачити з узбіччя дороги.

З АНЕКС Тур у Фетхіє з Києва - рекомендуємо вам відвідати цей прекрасний курорт, оскільки тут можна провести, як пляжний, так і захоплюючий екскурсійний відпочинок.

TelegramViber