Тури в Олюденіз

+3 дні

Гарячі путівки в Олюденіз ❤️ Туреччина 2024

Олюденіз

Гарячі путівки в Олюденіз ❤️ Туреччина 2024

Туристи все частіше вибирають відпочинок в Туреччині не на узбережжі відкритого моря, а в бухтах. Часто це пов'язано з тим, що тут набагато менше туристів, спокійна атмосфера,а природа зачаровує своєю красою. Тури в Олюденіз - прекрасне рішення для тих, хто хоче сховатися від міської метушні та поєднати гірський і морський відпочинок.

Відпочинок в Олюденізі, Фетхіє

Олюденіз - невелика бухта, куди щорічно приїжджають сотні туристів зі всього світу, знаходиться в 15 км від Фетхіє. У перекладі з турецької мови назва переводиться як "мертве море". Звичайно, він не має нічого загального з йордано-ізраільським дивом світла. Тривалий час тут знаходилося невелике рибальське містечко. Поступово сюди стало приїжджати все більше туристів. Сьогодні місто постійно росте і розвивається, активно ведеться будівництво нових готельних комплексів.

  • Візитною карткою курорту є незабутні краєвиди. Гарячі тури в Олюденіз купують заради чистого біло-рожевого піску і кристально чистого моря, практично смарагдового кольору. Завдяки тому, що лагуна з двох сторін оточена горами, тут дуже рідко бувають шторми,а вода завжди залишається прозорою.
  • Круглий рік сюди приїжджають пілоти, які спеціалізуються на парапланових польотах. Тут створені умови для навчання складних і небезпечних трюків. Спостерігати за ними одне задоволення.
  • Через Олюденіз проходить знаменита у всьому світі Лікійська стежка. Багато мандрівників і сьогодні вважають за честь пройти її.
  • Відпочинок в Олюденізі може бути пасивним або активним залежно від ваших особистих переваг. Один день можна провести на пляжі, ніжиться під теплими сонячними променями, а другий - сходити на екскурсію в гори, зайнятися екстремальним видом спорту. Курорт знаходиться на території національного заповідника, тому тут неймовірно красива природа, розвинена флора і фауна.
  • Відпустка в Олюденіз точно запам'ятається надовго. Тут створені усі умови для дайвінгу. Вода завжди спокійна і чиста, тому можна добре розглянути рельєф морського дна та познайомитися з його мешканцями. Тут не водяться акули, тому пірнати безпечно.

Знайти тур в Олюденіз допоможе наша турагенція АНЕКС Тур. Ми потурбуємося про те, що б відпустка подарувала тільки позитивні емоції.

Тури в Олюденіз з Києва

З АНЕКС Тур в Фетхіє - модний курорт, який підкорив серця мільйонів туристів, - знаходиться на південному заході Туреччини. Омивається Егейським морем, яке славиться неймовірною красою, синій, кристально чистою водою. На узбережжі є величезна кількість готелів 5 зірок, ресторанів, розважальних центрів. Багато туристів замовляють тур на двох в Олюденіз, тут купаються та загорають, їздять на екскурсії, а за нічними розвагами їдуть у Фетхіє.

Курортний сезон на узбережжі триває з травня по листопад. У цей період тут тепло, море спокійне, створені найбільш приємні умови для відпочинку. Фетхіє має неймовірно багату історію, на території міста є численні античні будівлі, які зачаровують своєю красою. На жаль, більшість з них були зруйновані землетрусом, але те, що залишилося продовжує підкорювати уяву дослідників і туристів.

Пошук туру в Олюденіз довірте нашим фахівцям АНЕКС Тур. Можете бути упевнені, що знаходитеся в надійних руках. Туроператор працює вже декілька десятків років і знає, як зробити ваш відпочинок незабутнім.

TelegramViber