Тури в Ічмелер

+3 дні

Путівки в Ічмелер з Києва ❤️ Туреччина 2024

Ічмелер

Путівки в Ічмелер з Києва ❤️ Туреччина 2024

Тури в Ічмелер - селище в Туреччині біля Мармариса. Унікальне первісне місце яке притягує туристів уже не один рік. Головною перевагою Ічмелера вважається гірська місцевість, яка з'єднала в собі прекрасні пляжі, унікальні пам'ятки наприклад як:

  1. Старе місто і канали. Будинки в старому місті побудовані з сірого булижника з множиною компактних проспектів і кварталів. Там завдяки різновиду Турецької кухні ви зможете насолодитися блюдами з повна. Канал Ічмелер - це унікальне місце яке в день та в нічний час виглядає по-різному.
  2. Пляжі. У Мармарисі бухта Ічмелер дуже популярна. Вона не лише барвисто усипана місцевою флорою, але і несе в собі нотку турецької культури, яка прописана в кожній дрібниці.
  3. Ринок в Ічмелері дуже красивий і неординарний тут всюди розноситься аромат прянощів і спецій. Турецькі спеції дуже популярні, а на цьому ринку їх незліченна кількість.
  4. Променад - це набережна, яка проходить по усьому острову і простягається до самого Мармариса.

Відмінне розташування

Цей унікальний курорт знаходиться в шести кілометрах від відомого міста Мармарис. Ічмелер оточений сосновими лісами і ідеально підходить для спокійного відпочинку. Півострів унікально сполучає в собі Середземне і Егейське море. Тому гарячі тури в Ічмелер особливо популярні в літній період часу.

Оптимальний час для подорожі

Туреччина славитися своїм ніжним і теплим кліматом круглий рік. Але існує певний час насолоди пляжним відпочинком і відмінним періодом для загару. Квітень місяць перевищує температуру повітря до відмітки +20C, досягаючи свого піку в липні і серпні, коли денні температури перевищують +30C. Тому найбільш оптимальним часом для відпочинку в Ічмелері вважається період з серпня по вересень. Плануючи свою відпустку в Мармарисі врахуйте ці нюанси для себе, адже в цей період жара вдень активно ощутима, а температура повітря доволі тепла.

Що можна відвідати під час відпочинку в Ічмелері?

До вашої уваги екскурсоводи надають подорож в чудове місто Ефес з римською колористикою і архітектурними елементами, яке сполучає в собі величезний амфітеатр і колосальну бібліотеку. Ці руїни дійсно красиві і найбільш вражаючі для всього світу. Памуккале - це справжня родзинка і пам'ятка Туреччини. Завдяки цьому місцю ви відкриєте для себе:

  • термальні джерела;
  • бавовняні замки;
  • римську лазню;
  • древні руїни.

Це місце унікальне і первісне у своєму роді. А для більшої гостинності турецького народу пориньте сповна в його культуру.

Гарячі тури в Ічмелер на море

АНЕКС Тур займається якісною організацією турів в Туреччину більше двадцяти років. Купуйте путівки на відпочинок в Ічмелері в нашій турагенції - хороший сервіс за доступну ціну.

TelegramViber