Тури в Турунч

+3 дні

Гарячі путівки в Турунч на море ❤️ Туреччина 2024

Турунч

Гарячі путівки в Турунч на море ❤️ Туреччина 2024

Турунч - одне з небагатьох місць яке користується великою популярністю серед туристів по всьому світу. Перебуває другим в списку після міста Ічмелера за популярністю в районі Мармариса. Двадцять п'ять кілометрів їзди від Мармариса. Курорт має велику готельну базу 5 зірок - все включено.

Тури в Турунч - історія курорту

Якщо ви хочете провести спокійний відпочинок, насолодитися первісною красою - Турунч стане для вас ідеальним вибором. Місце насправді прославилося рибальством і в древні часи було старим рибальським містечком. З 1970 року туризм на курорті почав активно розвиватися і став важливим центром відпочинку в Мармарисі.

Турунч нині є одним з найпопулярніших напрямів для круїзних катерів, лайнерів і яхт із-за своєї відмінної репутації і великого порту.

Вибираючи відпочинок в Турунчі ви зможете побачити безліч яхт під місцевими і іноземними прапорами, що стоять біля причалу або тихої гавані. Тут повно ресторанів, готелів, барів, а Турунчу все ж вдалося зберегти свою первісною красу і увічнені традиції. В порівнянні з містом Мармарис, Турунч буде до душі туристам які шукають більше відокремлений відпочинок з коханими людьми.

Клімат курорта

Кліматична зона зазвичай тепла і волога в літні місяці року.Найвищі температурні показники, поза сумнівом, досягаються в червні і липні місяці. Хоча Турунч особливо вважають за кращий курорт іноземні туристи, за іронією долі він не дуже популярний серед місцевих турецьких туристів, на відміну від Мармариса.

Одна з кращих особливостей Турунча - це планування поїздки в різну пору року, тому що тут завжди теплий, м'який клімат і легке середземноморське повітря. Якщо ви не є фанатом бронзового загару, жари, сонця і плавання, а замість цього віддаєте перевагу походам і огляду красивих архітектурних місць і місцевих пам'яток, можливо, вам краще спланувати поїздку навесні або осінню.

Вибираючи гарячий тур в Турунч ви не помилитеся адже селище красиве у будь-яку пору року, кожна пора розкриває в нім свої фарби і пам'ятки на які можна дивитися під іншим кутом. Завдяки середземноморському клімату вода в морі в літній період прогрівається до двадцяти п'яти градусів тепла.

Відпочинок в Турунчі з Києва

Наша турагенція АНЕКС Тур допоможе здійснити пошук туру в Турунч. Це містечко надасть масу варіантів екскурсійного відпочинку для усіх туристів, з найбільш поширених зустрічаються:

 1. Прогулянка по морю на катері або яхті.
 2. Відвідування знаменитих місць Туреччини і Мармариса, такі, як Памуккале, Ефес і множина інших.
 3. Відвідування знаменитого острова Родос.
 4. Сафарі на джипах або конях.
 5. Відвідування місцевого ринку.

Саме місцевий ринок красивий своєю колористикою товарів, спецій і сувенірів. Для туристів цей ринок справжній рай адже тут можна знайти фактично все, наприклад:

 • домашні сувеніри
 • вироби з шкіри
 • рушники найвищої якості
 • свіжі продукти
 • готову традиційну вуличною їду
 • свіжі турецькі млинці
 • безалкогольні напої.

Знайти путівки в Турунч, Мармарис допоможе наша турагенція АНЕКС Тур - тільки кращі пропозиції за доступними цінами.

TelegramViber