Курорти Індонезії

Тури в Індонезію – країна тисячі островів

Розкішні острова в оточенні тропічної природи, кращі готелі світу і унікальні СПА-процедури – Індонезія манить багатих і престижних туристів з усього світу. Так, відпочинок в Індонезії обійдеться недешево. Втім, його висока вартість цілком виправдана. Якщо ви хочете трошки пожити райським життям в стилі глянцевих журналів і кращих рекламних роликів – індонезійські курорти те, що вам потрібно.

Індонезія 2022: кращі курорти і міста

  • Джакарта – столиця Індонезії. Багатоголосе, колоритне і суперечливе місто. Тут злидні нетрів сусідить з розкішшю дорогих елітних районів, галасливі міські проспекти і тихі безтурботні острови, стародавні традиції і сучасні моральні підвалини. Це місто чимось нагадує Делі. Такий же суперечливий і незвичайний.
  • Балі – райські пляжі, грізні вулкани і шикарні готелі. Цей казковий курорт зібрав все найкраще в світі. Якщо і можна влаштувати собі королівський відпочинок в Індонезії, то тільки на Балі.

 

Основні курорти острова Балі:

  • Кута – курорт для молоді на острові Балі. Дешеві бари, неймовірна кількість нічних клубів і дискотек під відкритим небом і відмінними можливостями для серфінгу. Кута ідеально підходить для безтурботного активного відпочинку.
  • Санур – ідеальне місце для тих, хто приїхав на сімейний відпочинок в Індонезію. Це невеликий курорт, розташований на східному узбережжі Балі. Сімейні пари полюбили це місце за широкі пляжі з дрібним піском, спокійне море і широкими можливостями для активного відпочинку. Тут туристи можуть спробувати себе у дайвінгу, серфінгу, каякінгу та інших видах водного спорту.

Путівки в Індонезію з Києва з АНЕКС Тур

Незважаючи на дорожнечу, тури в Індонезію користуються величезною популярністю серед туристів. Причому їх вибирають не тільки заможні туристи. Людина з середньостатистичним доходом також може дозволити собі подорож в Індонезію. Як? Дуже просто. Вам потрібно всього лише звернутися в АНЕКС Тур. У нашій турагенції вам можуть запропонувати гарячі тури в Індонезію, акції та спеціальні бонуси для постійних туристів. Таким чином, у нас ви можете купити путівку в будь-яку країну по самій вигідній ціні.

Турагенція ANEX Tour – і хто сказав, що шикарний відпочинок повинен бути дорогим.