Тури в Грузію з Києва 2021

Грузія – це знамените на весь світ застілля, сонячний Батумі, цілющі джерела і дюжини вина…

Відпочинок в Грузії – це незабутня пригода, яке подарує вам масу позитивних емоцій і приємних вражень. Ласкаво просимо в країну контрастів і розваг! Грузія чекає вас.

Загальні відомості

Грузія розташована на перетині Європи та Азії. Ця невелика країна вражає кількістю природних та історичних пам’яток. Гірські хребти Кавказу, Чорноморське узбережжя, ліси і озера, термальні та мінеральні джерела, старовинні храми і фортеці. Грузія здатна здивувати навіть найвибагливіших туристів.

Грузини – чесний і моральний народ, який поважає свої традиції і культуру. Добродушні грузини можуть годинами безперервно розповідати про свою країну, її історію і культуру. І все це за келихом вина з сиром – невід’ємними атрибутами цієї культури. Грузинське застілля вразить вас великою кількістю м’ясних страв, міцних напоїв і, звичайно ж, тостів. Тости – це окрема частина грузинської культури. Мабуть, це єдина країна, яку варто відвідати щоб послухати тости.

Відпочинок в Грузії однозначно буде насиченим і різноманітним. Тут кожен турист зможе знайти те, що доведеться йому до душі.

Пляжний відпочинок в Грузії

  • Багато туристів стверджують, що літній відпочинок в Грузії нітрохи не гірше ніж в Єгипті або в Туреччині. Так це чи ні, ми судити не можемо. Але, одне можемо сказати точно – пляжний відпочинок в Грузії дійсно шикарний.
  • Пляжі в країні чисті і добре обладнані. Практично на кожному є лежаки, парасольки, душ і кабінки для переодягання, а також атракціони.
  • Більшість пляжів – безкоштовні, завдяки чому доступні навіть бюджетним туристам.
  • Пляжний сезон в Грузії починається в кінці травня і триває аж до вересня. Якщо хочете потрапити на бурхливі емоції і пляжні дискотеки – приїжджайте в липні, парам з дітьми радимо відвідувати грузинські пляжі в період з серпня по вересень.

Екскурсійний відпочинок в Грузії

Екскурсійні тури в Грузію приваблюють туристів з усього світу. Старовинні храми, церкви і фортеці, карстові печери і скельні міста, палаци грузинських королів, національні парки і монастирі – це далеко не повний перелік місцевих визначних пам’яток. В якому б місті вине зупинилися, ви неодмінно знайдете там щось цікаве.

Любителям культурного відпочинку радимо обов’язково включити в екскурсійну програму Алазанську долину, фортецю Гоніо і монастир Вардзія. Ці пам’ятки є одними з найголовніших в Грузії.

Оздоровчий відпочинок

Хочете провести відпустку з користю для здоров’я? Тоді, зверніть увагу на оздоровчі тури в Грузію. Лікування в цій країні принципово відрізняється від звиклої нам традиційної медицині. У Грузії лікують захворювання за допомогою термальних і мінеральних джерел, чистого повітря і м’якого клімату. У місцевих санаторіях ви можете випробувати на собі ефект від лікувальної грязі, морських водоростей і інших природних багатств. Кажуть ефект від них приголомшливий.

Якщо хочете відвідати Грузію з метою оздоровлення, радимо вибирати між такими курортами: Боржомі, Сакартвело, Ахтала і Шові. Вони вважаються одними з кращих не тільки в Грузії, але і у всьому світі.

Грузія – унікальна і багатогранна країна, яку неможливо пізнати за одну поїздку. Але, цього часу буде достатньо для того, щоб раз і назавжди закохатись в цю країну. Не вірите? Купуйте путівки до Грузії, і переконайтеся в цьому самі.

ANEX Tour – путівки в найцікавіші куточки світу за найпривабливішими цінами.