Тури на Занзібар із Бухареста

+3 дні

Курорти Занзібара

Гарячі путівки на Занзібар із Бухареста 2024 ❤️ екзотична відпустка в Індійському океані

Занзібар з Бухареста

Гарячі путівки на Занзібар із Бухареста 2024 ❤️ екзотична відпустка в Індійському океані

11 годин польоту, і замість похмурого зимового неба Бухареста вас оточує приголомшливо яскрава гама барв казкового танзанійського острова Занзібар. Пакетні тури з Бухаресту на Занзібар з вже включеними в ціну перельотом, страховкою та трансфером в готелі легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Занзібар з Румунії: відпочинок на пляжах з білосніжним піском

Пляжі Занзібару часто знімають у рекламних роликах та відеокліпах: плавний перехід від сліпучо білого піску до глибокої синяви моря та неба не потребує спеціальних фільтрів. Відпочинок на пляжах Занзібару – це сон у гамаку під пальмами, прогулянки вздовж кромки моря багатокілометровим пляжем, відмінні пляжні клуби з барами та вечірками.

Відпустка на Занзібарі з вильотом із Бухареста: що подивитися на острові

Довжина головного острова архіпелагу 87 км, на компактній території розмістився національний парк з рідкісним видом мавп, сад метеликів, атмосферне кам'яне місто, ринки та села місцевих жителів. Популярні туристи мають екскурсії на плантації спецій.

Активний відпочинок на Занзібарі в турах з Бухареста

  1. В архіпелазі Занзібар 50 островів, поблизу коралових атолів є чудові місця для дайвінгу та снорклінгу. Місцеві дайв-центри забезпечують прокат та обслуговування спорядження, організовують морські тури до кращих дайв-спотів Занзібару. Популярні фотосафарі із дельфінами, кайтсерфінг.
  2. Діти у повному захопленні від поїздки до величезних черепах на Тюремний острів.
  3. Допитливі туристи вирушають з порту Занзібара поромом для прогулянки набережними Дар ес Салама на континентальній частині Танзанії.
  4. Під час відпочинку на Занзібарі туристи мають можливість побувати 2-4 дні в легендарних африканських заповідниках Серенгеті та Нгоронгоро.

Як дістатися до Бухареста для вильоту на Занзібар?

З обласних центрів південного заходу України в Бухарест щодня відправляються десятки регулярних автобусних рейсів. Від Одеси до Бухаресту комфортний пасажирський автобус їде 14 годин.

При купівлі гарячого туру на Занзібар із Бухареста заздалегідь переконайтеся, що термін дії біометричного закордонного паспорта дійсний щонайменше 6 місяців з дати виїзду із Занзібару.

Персональний підбір туру на Занзібар з Бухареста

Знаємо, які готелі пройшли реновацію, де найкращі пляжі без відливів, чудовий сервіс, цікава розважальна програма та якісне харчування. Підберемо тур на Занзібар із Бухареста для бюджетної відпустки чи проживання в елітному готелі все включено.

Тури в Занзібар з інших міст та країн

TelegramViber