Тури на Занзібар з Варшави

+3 дні

Курорти Занзібара

Гарячі путівки на Занзібар з Варшави 2024 ❤️ повне перезавантаження душі

Занзібар з Варшави

Гарячі путівки на Занзібар з Варшави 2024 ❤️ повне перезавантаження душі

Сезон на Занзібарі: діапазон добової температури повітря від +24 до +33°С, температура води +26,5°, дощ не падає, можна цілодобово відпочивати на довгих піщаних пляжах під пальмами. Купити онлайн гарячі тури Занзібар з Варшави на сайті турагенції ANEX Tour можна за кілька хвилин.

Екзотика африканського острова на південній півкулі планети зашкалює. Кольори моря, піску, зелені, рибок у прозорій воді та метеликів у знаменитому саду насичені без фільтрів. Кілька днів на пляжах Занзібара розчиняють втому та стрес, дають можливість оцінити свої сили та можливості.

Відпустка на Занзібарі з Варшави: що подивитись

Довжина острова всього 87 км, туристи мають можливість вивчити різні пляжі та бухти, погуляти спеціально прокладеними стежками заповідника Джозані, зустріти захід сонця на знаменитому човні доу з трикутним вітрилом.

Ідеї для екскурсій на Занзібарі у відпустці з Варшави:

  1. Спеції. Тут їх вирощують у промислових масштабах. Туристам показують плантації, влаштовують дегустації та проводять кулінарні майстер-класи.
  2. Дайвінг світового рівня. Найкращі місця для занурень – північно-західне узбережжя головного острова Занзібар, Північний Ріг на острові Пемба, атол Мемба, острів Мафія.
  3. Тюремний острів з гігантськими черепахами, довжина окремих особин у колонії, до 1,2 м.
  4. Денне морське сафарі – поїздка по архіпелагу Занзібар, в якому 50 островів, купання у відкритому океані та риболовля на велику рибу.

Максимум дві години триває поїздка поромом із Занзібару на африканський континент до міста Мзізіма (колишній Дар ес Салам) з Кам'яним містом, красивою набережною та торговим центром Slipway.

Відпочинок на Занзібарі з Варшави тривалістю 10-14 ночей можна поєднати із сафарі-туром у Серенгеті або Нгоронгоро: поїздки на джипах, 1-3 ночі безпосередньо у заповіднику; леви, жирафи і носороги в природному середовищі.

Гарячі тури на Занзібар з Варшави: відмінний сервіс

У каталозі турагенції АНЕКС Тур представлені тури з Варшави на Занзібар топових українських та польських туроператорів. Готелі заздалегідь пройшли перевірку, фотографії та опис актуальних. Готелі все включено Занзібар гарантують повноцінне харчування в ресторанах і барах, цікаву анімаційну програму, майданчики для занять спортом, безкоштовні шезлонги та гамаки на пляжах.

Що входить в ціну путівки на Занзібар із Варшави?

  • Тур на Занзібар починається з вильоту регулярного або чартерного рейсу з аеропорту Варшави; у ціну путівки входить переліт туди й назад, перевезення багажу та ручної поклажі. На зворотному шляху врахуйте вагу сувенірів та зимового одягу.
  • З моменту реєстрації на рейс з Варшави до Занзібару починає діяти обов'язкова туристична страховка, вона включена у вартість туру. Харчування туристи вибирають у каталозі самостійно.
  • Якщо в планах пляжний відпочинок, то на Занзібарі варто вибрати готель все включено. Категорія номера видно в описі туру.

Є питання про відпочинок з Варшави до Занзібару?

Телефонуйте, підкажемо готелі біля найкращих пляжів, з хорошими рейтингами, цікавими програмами для дітей та дорослих.

Тури в Занзібар з інших міст та країн

TelegramViber