Тури в Занзібар із Молдови

+3 дні

Курорти Занзібара

Гарячі путівки на Занзібар з Молдови 2024 ❤️ дешеві ціни елітного відпочинку

Занзібар з Молдови

Гарячі путівки на Занзібар з Молдови 2024 ❤️ дешеві ціни елітного відпочинку

Один із найпопулярніших зимових курортів для європейців розташований у південній півкулі планети. До архіпелагу Занзібар із Молдови летітиме 11 годин. За світовими мірками це близько, тому путівки коштують на 10-25% нижче за аналогічні тури в інші острівні держави Індійського океану. Путівки за вигідними цінами в каталозі турагенції АНЕКС шукайте в розділі Танзанія.

Чим приваблює туристів відпочинок на Занзібарі

Бездоганна екологія, чисте море, нескінченна екзотика, прекрасна сонячна погода Занзібара і 50 коралових островів, що оточують його, за останні роки доповнилася сервісом світового рівня.

У турах із Молдови на Занзібар представлені готелі все включено з високими рейтингами за головні критерії якості відпочинку:

  1. красива територія, етнічні мотиви в дизайні;
  2. чисті пляжі;
  3. відмінні аквазони з басейнами та барами;
  4. чудове харчування;
  5. безпека;
  6. доброзичливість та професіоналізм персоналу.

Відпустка на Занзібарі з вильотом із Молдови перевершить очікування, якщо заздалегідь вивчити різні курортні зони острова, вибрати готель для пасивного відпочинку на пляжі чи активного вивчення екзотичних краси.

Тури на Занзібар із Молдови: які екскурсії популярні у туристів

У центральній частині острова є національний парк Jozani Forest з рідким видом мавп та Садом метеликів. Місцеві жителі запрошують на плантації спецій, ловлю риби традиційними способами островитян, зустріч заходу сонця на човні доу, етно експедиції по селах Занзібара та Кам'яного міста.

Занзібар з Молдови: ідеї для шанувальників подорожей

Купуючи тури з Молдови на Занзібар, варто додати кілька днів для поїздки на континентальну частину Танзанії. Місцеві турфірми пропонують тури з ночівлею в готелях на території найцікавіших природних заповідників: Аруша, Тарангіре, неповторної кальдери Нгорогноро та легендарного Серенгеті. Сходження на Кіліманджаро у складі групи займає 4-5 днів.

Персональний підбір туру на Занзібар із Молдови

Узбережжя Занзібару неоднорідне: важкодоступні бухти та міська територія перемішана з багатокілометровими піщаними пляжами. Є пляжі з дуже сильними відливами і майже без відливів, з неповторними світанками та заходами сонця, приватні пляжі готелів все включено і загальнодоступні.

Під замовлення складемо персональний список актуальних турів з Занзібару з Молдови з вигідними цінами. Врахуємо захоплення дайвінгом, плани на активні сафарі-тури або мрію подрімати в гамаку під пальмами.

Тури в Занзібар з інших міст та країн

TelegramViber