Тури на Занзібар з Катовіце

+3 дні

Курорти Занзібара

Гарячі путівки на Занзібар з Катовіце 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Занзібар з Катовіце

Гарячі путівки на Занзібар з Катовіце 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

25 ідеальних, «як в рекламі», пляжів з пальмами, світло-блакитною прозорою водою та білосніжним піском. Відпустка на Занзібарі з вильотом з Катовіце – чудова ідея для швидкого відновлення нормального емоційного стану та сил. Купити онлайн тури на Занзібар на сайті турагенції АНЕКС Тур можуть українці з будь-якої точки країни та Східної Європи.

Як організовано пакетний тур із Катовіце на Занзібар

Путівки туристи купують онлайн, турагенція АНЕКС Тур відправляє на електронну адресу ваучери, страховку та авіаквитки. В онлайн-каталозі доступне бронювання на найближчі місяці і тури на Занзібар з Катовіце.

Як дістатися до Катовіце для вильоту на Занзібар?

  1. відстань від Львова до польського Катовіце 400 км., організовано десятки автобусних рейсів, час у дорозі від 7 годин;
  2. поїздом зі Львова можна доїхати до Пшемишля, далі поїздом до аеропорту Катовіце 5 годин або автобусом 6 годин;
  3. реєстрація на рейс з Катовіце на Занзібар розпочинається за 3 години до вильоту.

Важливо! На Занзібар немає обмеження на ввезення валюти. Усі гроші, аудіо, відео та фотоапаратуру потрібно вказати у декларації в аеропорту Занзібару. Заборонено вивозити з острова фрукти та гвоздику без чека з магазину, слонову кістку та шкури тварин.

З аеропорту до готелів для туристів організований безкоштовний трансфер. Опис турів з Катовіце на Занзібар на сайті турагенції АНЕКС Тур включає відомості про категорію номера, тип харчування, доступні безкоштовні опції в готелі та точку розташування готелю на онлайн-карті.

Занзібар з Катовіце: безпечний відпочинок з чудовим сервісом

Місцеве населення доброзичливо ставиться до туристів, можна взяти напрокат скутер та порівняти різні пляжі острова.

Найпопулярніші екскурсії на Занзібарі:

  • морські прогулянки та рибалка, зустріч заходу сонця на човні доу;
  • прогулянка національним парком та Сад метеликів;
  • кам'яне місто та ринки Занзібара;
  • плантації спецій та кулінарний майстер-клас.

Для поїздки в заповідники Серенгеті, Нгоронгоро або сходження на Кіліманджаро необхідно купувати тур на Занзібар щонайменше на 10 ночей, такі екскурсії передбачають переріз на континент і 1-4 ночі в заповіднику.

Більшість готелів Занзібару знаходяться під контролем великих міжнародних готельних комплексів, для туристів створені повноцінні умови для відпочинку: номери з усіма зручностями, ресторани, спа, басейни. Пляжі очищають від водоростей, чергують рятувальники, багато водних активностей.

Відпустка на Занзібарі з Катовіце: де краще відпочивати

Північно-західна частина Занзібару популярна у туристів завдяки чудовим дайв-спотам, красивим пляжам без сильних відливів та фантастичним заходам сонця. Найкращі курортні зони біля пляжів Нунгві та Кенгва. Гарні пляжі та повноцінна туристична інфраструктура на західній частині острова та на східній, в районі багатокілометрового пляжу Ківенгма.

Є питання про тури в Занзібар з Катовіце?

Звертайтесь, допоможемо підібрати найкращий готель для романтичної відпустки чи відпочинку з дітьми.

Тури в Занзібар з інших міст та країн

TelegramViber