Тури на Занзібар з Румунії

+3 дні

Курорти Занзібара

Гарячі путівки на Занзібар з Румунії 2024 ❤️ пляжний відпочинок на Індійському океані

Занзібар з Румунії

Гарячі путівки на Занзібар з Румунії 2024 ❤️ пляжний відпочинок на Індійському океані

Дефіцит вітаміну D зникає миттєво: на Занзібарі сонячна погода, температура повітря +32°С, температура води +26-27°С. Більшість європейських туристів прилітають на Занзібар для відпочинку на пляжах з білим піском і неймовірно красивим блідо-блакитним відтінком води на мілководді. Тури на Занзібар з Румунії за вигідними цінами легко купити онлайн на офіційному сайті турагенції ANEX Tour без візиту до офісу.

Як самостійно вибрати онлайн тур на Занзібар з Румунії

На сайті зручна пошукова система, є інформація про ціну, дати вильоту, курорти, харчування. Прискорює пошук готелю на першій лінії або з дитячим клубом система додаткових фільтрів. Досвідчені туристи вивчають розташування, пляжі та оточення готелю на онлайн-карті.

У картці туру є короткі відомості про готель, кількість ресторанів, реновацію номерів, доступність шезлонгів на пляжах або трансфер на пляж. Можна порівняти ціну путівок із проживанням у стандартному чи сімейному номері.

Відпустка на Занзібарі з Румунії: чим зайнятися

Популярні морські круїзи островами архіпелагу Занзібар з купанням, снорклінгом і дайвінгом в красивих бухтах. Цікава прогулянка чекає на відвідувачів заповідника Джозані та Саду метеликів.

Для порівняння 25 найкрасивіших пляжів Занзібару туристи беруть напрокат скутер чи авто. Найкращі фотографії гарантовані на таких пляжах Занзібару:

  1. Нунгві - північний захід, дуже гарні заходи сонця, відмінні умови для снорклінгу і дайвінгу, повноцінна пляжна інфраструктура, нічні бари з дискотеками;
  2. Кендва, північний захід, немає відливів, зручний захід для дітей, у прозорій воді добре видно морські зірки;
  3. Бвейвуу – південний схід, мінімум туристів, пляжний клуб з дайв-центром;
  4. Мічамві-Панге з коралової лагуною;
  5. Кізімказі - кораловий скеля в оточенні бухт, район сафарі з дельфінами Занзібара;
  6. Матемве – найдовший піщаний пляж острова, за два кілометри атол Мнемба;
  7. Падже - улюблене місце кайтсерферів.

На Занзібарі вирощують чудові спеції, під час екскурсії туристи відвідують плантації та беруть участь у майстер-класі з приготування національних страв.

Тури на Занзібар з Румунії: Серенгеті та Кіліманджаро

Місцеві турфірми пропонують групові поїздки до знаменитих природних заповідників на африканському континенті – Серенгеті та Нгоронгоро. Любителі екстриму піднімаються на найвищу гору Африки – Кіліманджаро. Для таких поїздок варто обирати тури з Румунії до Занзібару тривалістю від 9 днів.

Гарячі тури на Занзібар з Румунії

Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб отримати актуальну інформацію про готелі та дати вильоту в гарячих турах з Румунії на Занзібар Заздалегідь перевірте терміни дії закордонного паспорта. Віза видається на місці поле заповнення в аеропорту Занзібару міграційної картки та декларації з перерахуванням ввезеної валюти та електронних гаджетів.

Тури в Занзібар з інших міст та країн

TelegramViber