Автобусні тури в Хорватію зі Львова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Хорватію зі Львова на море 2024 ❤️ венеціанський шик з балканським колоритом

Автобусна Хорватія зі Львова

Гарячі автобусні путівки в Хорватію зі Львова на море 2024 ❤️ венеціанський шик з балканським колоритом

Отримайте від відпустки на море максимум: блакитна прозора морська вода, чудові пейзажі, сучасна концепція туристичної інфраструктури, смачні страви Хорватії вивели країну на Адріатичному морі в топові європейські напрямки пляжного та молодіжного відпочинку.

Топові курорти Хорватії в автобусних турах зі Львова

Пула, Спліт, Шибеник, Крк чи Задар? Вибрати курорт Хорватії на відпочинок автобусом на море непросто: відрізняються пляжі, насиченість курортного життя концертами, фестивалями, пляжними вечірками. Назва хорватського курорту вказана в описі туру пошукової системи на сайті турагенції ANEX Tour.

Погодьте з менеджером АНЕКС Тур основні критерії персонального підбору путівок до Хорватії з груповою поїздкою зі Львова автобусом. Знаємо – які пляжі підходять для відпустки з дітьми, де найкращі дайв-споти, пляжні клуби, спа-центри.

Як купити онлайн автобусні тури в Хорватію зі Львова

Використовуйте зручну систему нашого онлайн-каталогу. Вкажіть граничний бюджет відпустки, знайдіть один клік готелів на першій лінії, з басейном або VIP-класу.

Найкращі путівки на відпочинок в Хорватії автобусом зі Львова:

  1. Готелі все включено підходять для спокійного відпочинку біля моря. Плануєте морські круїзи островами, взяти машину напрокат, вирушити на екскурсії, вибирайте готелі зі сніданками.
  2. Система автоматично пропонує альтернативні варіанти путівок (за наявності). Порівняйте ціни путівок із різними датами виїзду або категорією номера.
  3. Вивчіть точне розташування готелю за допомогою карти в описі.

Усі процеси підбору, замовлення, бронювання, оплати та пересилання документів туристам автоматизовані. В результаті отримуєте готові до друку ваучери та страхові поліси.

Недорогі гарячі тури в Хорватію на море автобусом зі Львова

Ціни відпочинку в Хорватії на тлі популярності курортів у європейських туристів стрімко зростають. Гарячий тур – гарантія якісного сервісу з мінімальними витратами на проїзд, проживання та страховку. На який курорт Хорватії можна виїхати автобусом із Львова найближчими днями? Телефонуйте нашим менеджерам, надамо точну актуальну інформацію.

Скільки їхати зі Львова автобусом на відпочинок в Хорватію?

Тривалість подорожі автобусом залежить від розташування курорту: довжина континентальної берегової лінії Хорватії понад 1770 км. До найближчого приморського містечка Рієка зі Львова автобусом їхати близько 15-18 години. Поїздка цікава, включає проїзд кількома країнами Східної Європи.

Для доставки українських туристів на пляжі Адріатики українські туроператори залучають відповідальних перевізників. Групу в дорозі супроводжує гід та два водії. У салоні автобуса можна зарядити смартфон, доступний Wi-Fi, працюють кондиціонери. Обов'язкові санітарні зупинки кожні 2-3 години можна скористатися туалетом, випити кави, перекусити.

Є питання про автобусні тури зі Львова на море в Хорватію?

Телефонуйте, допоможемо розібратися з документами, курортами, готелями, категоріями номерів. В'їзд до Хорватії терміном до 90 днів з біометричним паспортом без візи.

TelegramViber