Автобусні тури в Хорватію з Вінниці

+3 дні

Недорогі гарячі путівки автобусом в Хорватію з Вінниці ❤️ на Адріатичне море 2024

Автобусна Хорватія з Вінниці

Недорогі гарячі путівки автобусом в Хорватію з Вінниці ❤️ на Адріатичне море 2024

Чарівна Хорватія здатна закохати себе з першого погляду: понад 4500 кілометрів берегової лінії, фантастичної краси біосферний заповідник, середньовічні міста, гори, пляжі і тисяча островів в оточенні синьої води Адріатичного моря. Чудова відпустка в країні з балкансько-венеціанським шармом доступна туристам з будь-яким бюджетом – автобусні тури до Хорватії з Вінниці коштують недорого.

Як купити онлайн вигідні путівки на відпочинок у Хорватії автобусом з Вінниці

Пошукова система сайту турагенції АНЕКС Тур працює цілодобово. Для пошуку автобусних турів скористайтесь системою фільтрів: бюджет, тип пляжу, корисні опції готелів. За допомогою нашої пошукової системи за кілька секунд туристи отримують вичерпний список актуальних цін на путівки до готелів все включено Хорватії на першій лінії, з басейнами або дитячим клубом.

Забирати документи для виїзду за кордон в офісі турагенції АНЕКС тур не потрібно. Достатньо роздрукувати pdf-файли, які ми надішлемо на електронну пошту туриста: ваучери на проїзд та розміщення в готелі плюс туристична страховка.

Переваги поїздки автобусом з Вінниці на море в Хорватію

Вартість автобусного туру на 40-80% дешевша за авіапереліт, тривалість поїздки від 16 до 22 годин. Туристи самостійно визначають місце відпочинку, готель, категорію номера, тип харчування, тривалість відпустки. Екскурсії у вартість пляжного туру не включено, бюджет відпустки повністю під контролем туристів.

До групи можна приєднатися за маршрутом автобуса. Групи туристів з Вінниці доставляють автобусами на найпопулярніші курорти Хорватії. Візи до автобусного трансферу на пляжі Хорватії з Вінниці українським туристам не потрібні. Рекомендуємо заздалегідь перевірити термін дії закордонних паспортів.

Якими автобусами доставляють з Вінниці туристів на пляжі Хорватії

Стандартний тур в автобусі туркласу з великими вікнами, кондиціонером, розетками та вай-фай. Для комфорту пасажирів кожні 2-3 години автобуси роблять санітарні зупинки у туристичних хабах із туалетами та міні-маркетами. Групу супроводжують два водії та гід. Рекомендуємо вирушати автобусами до Хорватії з Вінниці з дітьми від 6-8 років.

В яких готелях мешкають покупці путівок на море в Хорватію з Вінниці

В онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур представлені десятки пропозицій різних туроператорів. Туристи обирають готелі самостійно.

При виборі готелю у Хорватії варто звернути увагу:

  • Готелі все включено зазвичай забезпечують безкоштовну пляжну інфраструктуру. Міські готелі надають ночівлю, за парасольки на пляжі доведеться доплачувати.
  • До 90% готелів пропонують проживання без харчування або зі сніданком. Якщо не купили путівку до готелю все включено, потрібно додатково розрахувати бюджет на купівлю води, продуктів, ресторанів.

На пляжах Шибеника, Спліта, Пага влітку часто проходять великі музичні фестивалі. Бажаєте спокійного відпочинку, порадьтеся з менеджерами турагенції АНЕКС Тур.

Як купити дешевий гарячий тур в Хорватію автобусом з Вінниці

Радимо одразу зателефонувати до нашої турагенції. На замовлення складемо список актуальних путівок на море зі знижками та акціями. Захоплююча пригода з Вінниці автобусом на море в Хорватії стане найкращою відпусткою цього літа.

TelegramViber