Автобусні тури в Хорватію з Рівного

+3 дні

Недорогі путівки автобусом в Хорватію з Рівного 2024 ❤️ на курорти Адріатичного моря

Автобусна Хорватія з Рівного

Недорогі путівки автобусом в Хорватію з Рівного 2024 ❤️ на курорти Адріатичного моря

Синя вода, зелені сосни, золотистий пісковик старовинних фортець та фортів, тисяча островів, середньовічні вулиці міст, античні пам'ятки та суперсучасне оснащення грандіозних музичних фестивалів. Різнолика, містична, магічна, казкова Хорватія в автобусних турах з Рівного стає абсолютно досяжною мрією для мандрівників з будь-яким бюджетом.

Чому популярні автобусні тури на море до Хорватії з Рівного

Час у дорозі якісними європейськими трасами від 18-20 годин - без аерофобії, обмеження ваги багажу та ручної поклажі, ризику скасування або перенесення авіарейсу. На зворотному шляху туристи везуть в багажнику автобуса вино, оливкову олію, пршут, сири та інші делікатеси Хорватії без ризику зіпсувати речі у валізі.

Пляжний автобусний тур в Хорватію – це зручний наземний трансфер до хорватських готелів. За маршрутом автобуса з Рівного до Хорватії на море екскурсії не передбачені.

Як провести відпустку на Адріатичному морі в Хорватії – туристи вирішують самі:

  1. засмагати і купатися в морі;
  2. влаштувати хайкінг біосферними заповідниками на островах і континентальній частині Хорватії;
  3. записатися в дайвінг школу;
  4. відправитися на фотосесію в історичний центр Спліта або Дубровника;
  5. купити квитки на круту вечірку в Пазі, Пулі або Шибенику.

У каталозі турагенції АНЕКС тур представлені автобусні тури з Рівного в Хорватію з різною тривалістю перебування на морі. Оптимальна тривалість відпустки від 7-10 днів.

Понад 90% туристів після відпустки на море в Хорватії мріють знову повернутися до цієї країни для відпочинку – тут справді неймовірно красиво та сотні визначних пам'яток.

Автобусний тур в Хорватію з Рівного: як купити онлайн дешеві путівки

У пошуковій системі на сайті турагенції АНЕКС Тур є спеціальне сортування пакетних турів за ціною. Радимо під час порівняння автобусних турів з Рівного до Хорватії порівняти реальну вартість одного дня відпочинку на морі:

  • без урахування часу проїзду на курорт й назад;
  • з урахуванням вартості пляжів, купівлі води та харчування;
  • з урахуванням вартості туристичної страховки.

Детальний аналіз автобусного туру в Хорватію з Рівного допоможе вибрати найвигіднішу пропозицію. Нерідко путівки до готелів все включено з харчуванням, пляжами та туристичною страховкою заощаджують туристам до 30% витрат на пляжний відпочинок. Дешева путівка до міського готелю без харчування потребує додаткових витрат на курорті: оренда парасольок на пляжі, покупка води та їжі, харчування в ресторанах та на пляжі.

Як купити гарячий тур автобусом в Хорватію з Рівного

Заздалегідь оформлюйте онлайн заявку на покупку автобусного гарячого туру до Хорватії з Рівного. Оперативно відправимо повідомлення про вигідні акційні пропозиції та відмовні тури.

TelegramViber