Автобусні тури в Хорватію з Полтави

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Хорватію з Полтави 2024 ❤️ недорогий відпочинок на Адріатичному морі

Автобусна Хорватія з Полтави

Гарячі автобусні путівки в Хорватію з Полтави 2024 ❤️ недорогий відпочинок на Адріатичному морі

Країна тисячі островів, найкрасивіших бухт та пляжів із Блакитними прапорами розпочинає літній сезон. Автобусні пляжні тури до Хорватії з Полтави коштують недорого, доставляють туристів найвідомішими курортами країни, забезпечують проживання в рейтингових готелях. В онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано всі актуальні пропозиції автобусних турів в Хорватію від усіх туроператорів нашої країни.

На які курорти Хорватії реально дістатися пляжним туром з Полтави

Континентальна частина узбережжя Хорватії перевищує 1777 км, уздовж морського берега розмістилися десятки курортів. У топі:

  1. Дубровник. Магія середньовіччя та 6 км відмінних пляжів.
  2. Істрія. Великий півострів з файними пляжами та сосновими гаями. У топі готелі, яхт-клуби, СПА-центри та спортивні комплекси Опатії, Пореча, Пули, Умага.
  3. Спліт. Місто фестивалів, вечірок, морських поїздок на острови із історичним центром під охороною ЮНЕСКО.
  4. Макарська Рів'єра. 60 км. узбережжя між Адріатичним морем та гірським масивом Біоково з унікальним мікрокліматом.
  5. Ровинь. Атмосферний курорт у лагуні, готелі розкидані невеликими островами. Улюблені розваги – прогулянки морським трамваєм, дайвінг.

На будь-якому курорті Хорватії можна купити екскурсії на Плітвіцькі озера, острови, концерти світових зірок та грандіозні вечірки.

Чим відрізняється пляжний автобусний тур в Хорватію з Полтави

У ціну путівки входить проїзд автобусом туди й назад, трансфер до готелів, проживання, туристична страховка. Чи є харчування – зазначено в картці туру. Екскурсії в Хорватії та за маршрутом автобуса з Полтави не передбачені. Туристи їдуть на море прямим автобусним чартером, санітарні зупинки кожні 2-3 години. Такий варіант відпустки на 30-50% дешевший за тур з авіаперельотом, немає обмежень за вагою багажу.

Персональний підбір автобусного туру до Хорватії

Чи плануєте взяти автомобіль напрокат і самостійно дослідити узбережжя країни з унікальною природою та історією? Чи зайнятися дайвінгом, веселитися в аквапарках, гуляти еко-тропами, відпочивати на пляжах для натуристів чи в готелях все включено з першокласним сервісом

Персональний підбір автобусного туру на море до Хорватії – це короткий писок актуальних путівок під індивідуальний запит туристів. Врахуємо вік, інтереси, особливі уподобання.

Гарячі автобусні тури в Хорватію з Полтави

Місця в салонах автобусів обмежені, приймати рішення про купівлю гарячого туру з Полтави в Хорватії. Автобус потрібно максимально швидко. Щоб отримувати оперативну інформацію про дешеві гарячі та відмовні тури, заповніть онлайн заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Всі путівки можна купити онлайн, ваучери та поліс страхування туристів відправляємо на пошту. Для пошуку вигідних путівок на море в Хорватію з Полтави використовуйте інтуїтивно зрозумілу пошукову систему нашого сайту, порівнюйте програми та ціни турів в каталозі.

TelegramViber