Автобусні тури в Хорватію з Запоріжжя

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Хорватію із Запоріжжя ❤️ ANEX Tour відпочинок 2024

Автобусна Хорватія з Запоріжжя

Гарячі автобусні путівки на море в Хорватію із Запоріжжя ❤️ ANEX Tour відпочинок 2024

Сотні півтонів синього та зеленого з подивом виявляють туристи під час відпочинку у Хорватії. Країна фестивалів, біосферних заповідників, тисячі озер та понад 4500 кілометрів узбережжя гідна зайняти почесне місце у списку топових місць літньої відпустки. На сайті турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн недорогі путівки на автобусні пляжні тури в Хорватію з Запоріжжя.

Пляжні тури до Хорватії із Запоріжжя – чим відрізняються від екскурсійних

Все просто – немає екскурсій у програмі туру. Пляжний тур – це наземний трансфер до готелів на узбережжі, автобусний чартер. Пакетні пропозиції найкращих туроператорів країни включають проїзд та трансфер, проживання, страховку туристів. Як харчуватися у відпустці, зазначено у картці туру.

Група туристів у пляжному турі формується з урахуванням тривалості відпустки, по дорозі назад сусіди по місцях в салоні можуть змінитися. Автобус в Хорватію на море їде виключно із санітарними зупинками та процедурою проходження кордону.

На які курорти Хорватії вирушають автобусні пляжні тури з Запоріжжя

Туристичні маршрути постійно розширюються, з 1777 кілометрів континентального узбережжя найпопулярнішими курортами Хорватії є Спліт, міста на острові Істрія, Ровінь, Дубровник, 60 кілометрів пляжів Макарської Рів'єри. Влітку працюють аквапарки, проходить безліч ярмарків та музичних фестивалів за участю світових зірок.

Персональний пошук автобусного туру в Хорватію із Запоріжжя

Знаємо – які готелі пройшли реновацію та відкрилися цього року, де найкращі дайвінг-школи, СПА-центри, аквапарки та парки розваг.

Менеджери турагенції АНЕКС Тур складають персональний список пляжних автобусних турів до Хорватію з Запоріжжя під запит туристів:

  1. готелі все включено з чудовими відгуками туристів;
  2. бюджетні пансіонати з високими рейтингами;
  3. комплекси з басейнами, гірками та дитячими клубами;
  4. готелі для дорослих для максимального релаксу або дискотек  нон-стоп;
  5. проживання поблизу історичних центрів, античних та середньовічних пам'яток;
  6. відпочинок на найкращих піщаних пляжах з Блакитними прапорами
  7. відпустку під час міжнародного музичного фестивалю.

Робимо все, щоб автобусний тур до Хорватії з Запоріжжя приніс винятково позитивні емоції. Супроводжуємо туристів до та під час туру: нагадаємо про час та місце збору групи, допоможемо купити онлайн путівки, погодимо умови бронювання фемелі-номерів, вілл, святкування дня народження.

Гарячі автобусні тури до Хорватії із Запоріжжя

Щоб відпочити з комфортом у Пулі, Дубровнику або на Макарській Рів'єрі та заощадити до 20% ціну путівки, необхідно оформити онлайн-заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур або зателефонувати нашим менеджерам. Дешеві автобусні тури в Хорватію з Запоріжжя під час високого сезону потрібно купувати дуже швидко: місця в салоні автобуса обмежені.

TelegramViber