Гарячі тури в Італію 2022

Практично все, що є в сучасному світі, зобов’язане своєю появою Італії. Піца, паста, кращі світові бренди, Феррарі, Ренесанс… Список речей, які з’явилися завдяки італійцям можна продовжувати ще дуже довго. Але і без цього зрозуміло, що відпочинок в Італії буде насиченим і різноманітним.

Путівки в Італію: міста і курорти

Італія – неповторна і різноманітна країна. Кожне італійське місто – унікальне, чимось схоже на інші і по-своєму привабливе. Всі міста і курорти батьківщини Челентано, ми, на жаль, перерахувати не можемо. Але, ми можемо перерахувати основні, заради яких точно варто організувати відпочинок в Італії.

  • Рим – колиска світової культури та за сумісництвом столиця країни. Відпочинок в Італії не можна вважати повноцінним, якщо ви не побували в Римі. Це місто славиться своїми пам’ятками: Колізей, фонтан Треві, Аппієва дорога, Замок Святого Ангела і безліч інших. По суті весь Рим – це музей під відкритим небом. Тут настільки багато пам’яток, що їх всі неможливо оглянути за один відпустку.
  • Мілан – ви не модник, якщо ніколи не мріяли побувати в Мілані. Мілан – столиця світової моди. Тут є бутики всіх відомих світових брендів, двічі на рік проводиться тиждень моди, і щодня молоді дизайнери презентують свої колекції. Fashion життя цього міста набагато яскравіше ніж в Парижі. Всім, хто хоче стати трохи ближче до світу високої моди радимо купити шопінг тур в Італію. Мілан чекає вас!
  • Венеція – місто на воді. Місто, побудоване на каналах, з вузькими вуличками і старими будинками вважається одним з найромантичніших в світі. Тисячі молодят щодня купують турпутівки в Італію, щоб перейнятися духом романтики в Венеції. Проплисти уздовж Гранд-каналу на гондолах, помилуватися заходом на Сан-Марко і довго блукати по вузьким обшарпаним вуличкам – романтичний відпочинок в Італії однозначно буде вдалим.

Ціни на відпочинок в Італії з Києва

ВенеціяНеапольо. Іскіяо. СициліяРимРіміні

Сорренто

від 24322 грн

від 28296 грнвід 21230 грнвід 17689 грнвід 23035 грнвід 29199 грн

від 42646 грн

* вартість вказана для двох на 7 ночей, в готелі 4-5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.

Путівки в Італію з ANEX Tour – кращий спосіб пізнати цю країну. Ми продумали все до найдрібніших подробиць для того, щоб ваша відпустка був незабутнім. Купуючи у нас тури, вам не потрібно ні про що турбуватися. Переліт, проживання та харчування ми беремо на себе. Від вас же знадобляться гарний настрій і бажання відпочити.

Турагенція ANEX Tour – нам можна довірити все, що стосується подорожей.