Відпочинок на Кубі – легендарна і колоритна країна

Тури на Кубу – батьківщину Фіделя Кастро, сигар, рому і знаменитого на весь світ коктейлю – Куба-лібре. Цей острів Свободи приваблює туристів своєю багатою флорою і фауною, чудовими пляжами і масою цікавих пам’яток. Відпочинок на Кубі обіцяє бути захоплюючою подорожжю. Найпопулярнішим кубинським курортом є Варадеро, який знаходиться на вузькому півострові Ікакос.

Чим приваблюють туристів тури на Кубу?

  • Острови: шикарні пляжі, розвинена інфраструктура і можливість зайнятися водними видами спорту – ось що отримують туристи, відправляючись на кубинські острови. Тут ви зможете цілком присвятити себе безтурботному пляжного відпочинку. Або ж навпаки – “піти у відрив” на місцевих дискотеках. Як відпочити на Кубі – вирішувати вам.
  • Пляжі: кубинські пляжі по праву вважаються одними з найкращих на планеті. Чисті, акуратні, добре облаштовані і зі зручним входом в море – кубинські пляжі можна назвати ідеальними. Особливо після того, як дізнаєшся що всі вони тут безкоштовні. Таким чином, влаштувати відмінний пляжний відпочинок на Кубі може кожен бажаючий.
  • Знаменитий кубинський ром: Куба – батьківщина рому. Саме тут винайшли принципово нову технологію виробництва рому. Кубинці зуміли перетворити низькосортний алкогольний напій в справжній шедевр. Кубинський ром п’ють мільйонери, знаменитості і просто досвідчені цінителі алкогольних напоїв. Навіть якщо ви не належите до жодної з цих груп – будучи на відпочинку в Кубі, ви зобов’язані спробувати місцевий ром.

Як провести відмінний відпочинок на Кубі?

Острів свободи – відмінне місце для туристичного відпочинку. Місцеві жителі відкриті і добродушні, але, тим не менш, є стандартний ряд правил яких потрібно притримувати. Це допоможе вам зробити подорож по Кубі більш безпечним:

  1. Тримати гроші, документи і коштовності в спеціальних сейфах.
  2. Не рекомендується пити воду з-під крана, а також харчуватися в “закладах громадського харчування”.
  3. Не носіть з собою великі суми грошей, і не залишайте цінні речі на видному місці.

З АНЕКС Тур на Кубу з Києва 2021

Просочена революціями, волелюбна Куба радісно зустрічає туристів. На Острові свободи турист з будь-яким бюджетом може відмінно відпочити. Особливо, якщо довірити організацію відпустки професіоналам – фахівцям ANEX Tour. У нас ви зможете купити гарячі путівки на Кубу, ми врахуємо всі ваші побажання і влаштуємо вам справжній королівський відпочинок.

ANEX Tour – турагенція для тих, хто любить добре відпочити.