Тури до Кіпру з Молдови

+3 дні

Курорти Кіпру

Гарячі путівки на Кіпр з Молдови 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Кіпр з Молдови

Гарячі путівки на Кіпр з Молдови 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Набережна Пафосу, рожеві фламінго Ларнакі, круїзні лайнери в порту Лімассола, нічні клуби Айя-Напи, безтурботність заповідника Акамас: відпустка на Кіпрі з вильотом із Молдови дарує безліч нових знайомств та приємних емоцій. На сайті турагенції АНЕКС Тур гарячі тури до Кіпру реально купити онлайн в ці хвилини.

Усі тури на пляжі Кіпру з Молдови в онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур

Наша компанія уклала партнерські угоди з усіма провідними туроператорами країни. В одному каталозі, в режимі 24/7 доступні всі путівки з Молдови до Кіпру: бюджетні, VIP, гарячі тури.

В описі туру на Кіпр із Молдови зверніть увагу на:

  • категорію номера;
  • тип харчування;
  • опис опцій готелю: пляж свій або муніципальний, скільки басейнів, чи не потрібно доплачувати за використання сейфа.

Легко порівняти ціни, кількість днів відпустки на море, близькість готелю до пляжів, набережних, аквапарків. В описі туру зверніть увагу на категорію номера та опис опцій готелю: пляж або муніципальний, скільки басейнів, чи не потрібно доплачувати за використання сейфа.

Як дістатися на пляжі острова Кіпр із Молдови

Турагенція АНЕКС Тур пропонує пакетні тури з вильотом регулярними та чартерними рейсами. Середній час у дорозі 2,5 години. До аеропорту Молдови туристи добираються самостійно автобусами, спеціальними авточартерами, на власному авто. Віза до Молдови, Республіки Кіпру та Північного Кіпру не потрібна. З аеропорту Кіпру групи туристів доставляють до готелів автобусами з кондиціонерами.

Персональний підбір туру на острів Кіпр з Молдови

Протарас чи Айя-Напа? Готель все включено на Пафосі чи Лімассолі? Отримайте максимум позитивних емоцій від довгоочікуваної відпустки на морі. Замовте у турагенції АНЕКС Тур персональний підбір путівок на Кіпр із Молдови. Знаємо – на яких курортах зручно відпочивати з маленькими дітьми, де найкращі готелі 16+, які готелі отримали максимальний рейтинг за сервіс чи пройшли реновацію.

Відпустка на Кіпрі з Молдови: чим зайнятися

Купальний сезон із середини квітня до листопада. Все узбережжя острова – це пляжі, бухти, яхт-клуби, гарні набережні. Кращі піщані пляжі в Айя-Напі та Протарасі, Пафос славиться пляжем з піском Корал Біч, Ларнака та Лімассол – піском вулканічного походження.

Прозора вода Середземного моря є ідеальною для дайвінгу. Уряд створив кілька штучних рифів. Топові дайв-споти: підводні тунелі Пафосу, кораблі, що затонули біля берегів Протараса, черепахи Лічі, річки Поліса.

Найбільший тематичний парк з водними розвагами WaterWord відкрито на узбережжі Фамагусти. Відмінні аквапарку в Лімасолі, Айя-Напі, Пафосі, Протарасі.

Топ-5 хайкінг маршрутів Кіпру:

  1. Венеціанські мости, 17 км, лінійна стежка у Пафосі;
  2. Петра-ту-Ромью, 7 км, вид на камінь Афродіти;
  3. Продромос-Зумі, 3 км лінійного маршруту в тіні чагарників чорної сосни;
  4. Кругова стежка у Троодосі, 9 км;
  5. Конні-Агії Анаргірі, 1,5 км. вздовж морського берега поблизу Протарасу.

Побачити печеру Циклопа, прогулятися лісом, порівняти калабрійську сосну та чорну, спробувати місцевий виноград та влаштувати захоплюючий шопінг: варто заздалегідь скласти чек лист відпустки на Кіпрі з Молдови.

Шукаєте путівки до рейтингового готелю або гарячий тур з Молдови на Кіпр? Телефонуйте, знайдемо найкраще рішення для відпустки на острові у Середземному морі.

Тури в Кіпр з інших міст та країн

Тури в Кіпр по місяцям

TelegramViber