Тури на Балі з Кракова

+3 дні

Курорти острова Балі

Гарячі путівки на Балі з Кракова 2024 ❤️ як знайти себе біля океану

Балі з Кракова

Гарячі путівки на Балі з Кракова 2024 ❤️ як знайти себе біля океану

Відпустка на Балі відкриває нові творчі та бізнес горизонти, це унікальна інвестиція в своє потенційне зростання на найближчі роки. Шум океану, неповторна атмосфера сакральних комплексів та арт-просторів, вічна краса екзотичної природи розчиняють хронічну втому, стрес та вікові кризи. Тури на Балі з Кракова з прямим перельотом в аеропорт Денпасар лише за кілька годин телепортують туристів в інший вимір. Відчуйте цю емоцію.

Недорогі тури на Балі з Кракова

  • Оптимальний час для відвідування казкового острова з квітня по листопад: період сухого сезону, немає сильних штормів та злив, на пляжах немає водоростей, вода тепла та прозора.
  • Більшість турів Балі з Кракова в каталозі турагенції АНЕКС Тур – пакетні пропозиції. До ціни путівки включені переліт з багажем і ручною поклажею, трансфер на острові до готелю і назад в аеропорт, проживання, туристична страховка. Якщо в ціну путівки на Балі з Кракова включено харчування (сніданки, напівпансіон, все включено), ця інформація є в картці туру.

Острів Балі з Кракова: відпочинок на пляжах

Перелічити всі інстаграмні, медитаційні, серферські, дайверські та тусовочні пляжі Балі неможливо.

Перед покупкою туру на Балі з Кракова кожен орієнтується на свій формат відпустки:

  1. шум хвиль на пустельних бухтах півострова Букіт;
  2. заходи Переренану;
  3. весільна фотосесія на тлі пальм Ньянг Ньянг;
  4. безтурботний відпочинок гостей готелів 4-5* Семіньяку;
  5. зручне для купання дітей мілководдя Санура;
  6. нічні дискотеки Бату Болонг;
  7. перші уроки серфінгу на Куті.

В описі туру на Балі з Кракова вивчіть фотографії готелю та розташування на карті. На острові безліч широких піщаних пляжів з білим, золотистим та чорним вулканічним піском, бухт з високими вапняковими скелями та природними басейнами з вулканічної лави.

Відпустка на Балі з Кракова: творчість та духовне вдосконалення

Місто Убуд в турах на Балі з Кракова обирають творчі особистості. Відстань від океану від 1,5 години не зупиняє тих, хто мріє побачити інший Балі – з унікальними релігійними церемоніями, традиційними танцями та ремеслом, арт-галереями та йога-центрами. Не обов'язково слухати гуру та брати участь в спільних духовних практиках. Знайдіть своє місце сили на Балі: водоспад, пляж з найкрасивішим світанком або заходом сонця, вид на вулкан або рисові поля.

Путівки на Балі з Кракова легко купити онлайн

У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано актуальні пропозиції різних туроператорів. Для покупки туру Балі з Кракова радимо використовувати систему фільтрів, щоб швидко знайти готель все включено, з басейном, дитячим клубом, на першій лінії від пляжу. Ціна туру на Балі з Кракова залежить від класу готелю, близькості океану або культових пам'яток острова.

Найпопулярніші напрямки турів на Балі з Кракова: півострів Букіт, Санур, Семіньяк, Чангу, Убуд. Відпустка до 30 днів з прибуттям до базового аеропорту Балі Денпасар для українських туристів безвізова.

Гарячі тури на Балі з Кракова

Вілла біля пляжу Нуса Дуа, Спа центри готелів Таман Сарі, дитячий сміх на мілководді Бінгін – гарячі тури на Балі з Кракова дарують сто відсотків відпочинку за ціною путівки з дисконтом до 10%.

Тури в Балі з інших міст та країн

TelegramViber