Тури на Балі з Жешува

+3 дні

Курорти острова Балі

Недорогі тури на Балі з Жешува 2024 ❤️ екзотика на кожному кроці

Балі з Жешува

Недорогі тури на Балі з Жешува 2024 ❤️ екзотика на кожному кроці

Один з найкращих туристичних напрямків світу, унікальний острів в Індійському океані з багатовіковою культурно-релігійною спадщиною, приголомшливою красою природи та красивими пляжами. Тури на Балі з Жешува відкривають нову сторінку екзотичних подорожей. Сюди хочеться повертатися знову і знову.

Гарячі путівки на Балі з Жешува легко купити онлайн

 • У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції з різними курортами, готелями та датами вильоту. Порівнюйте ціни, пляжі, опції готелів, відгуки туристів та рейтинги. Вибирайте відпочинок на Балі з Жешува з проживанням в готелі все включено класу 4-5*, недорогий готель, на приватній віллі або гестхаусі.
 • Недорогі путівки на Балі – реальність, найбюджетніші путівки в готелі Денпасара та на півострів Букіт. Вигідні путівки на Балі з Жешува з відпочинком у готелях Чангу, Семіньяку та Переренану – реальність. Відпочинок VIP класу на Балі з Жешува з проживанням в фешенебельних резортах Санура та Семіньяку – реальність.

Важливо! На кожному курорті Балі в турах з Жешува можна знайти недорогі готелі та вілли для відпустки поблизу океану та головних туристичних пам'яток острова.

Балі з Жешува: як вибрати узбережжя для пляжного відпочинку

На острові сотні пляжів – диких, з невеликими ресторанами та серфінг-школами, поблизу густонаселених туристичних центрів з ресторанами та пляжними клубами. Літній високий сезон без злив та штормів звільняє пляжі Балі від водоростей, температура води +25-26°С.

Топові пляжі Балі в турах з Жешува:

 1. Кута, західне узбережжя. Довгий пляж з помірними хвилями цінують шанувальники серфінгу.
 2. Семіньяк, західне узбережжя. Просторі пляжі з хвилями, чистим піском, доглянутими пляжними зонами готелів все включено.
 3. Джимбаран на західному березі острова Букит. Прекрасний пляж в бухті, без хвиль, на мілководді безпечно відпочивати з дітьми.
 4. Нуса Дуа, східний узбережжя півострова Букит. Кораловий риф захищає пляж від хвиль.
 5. Санур, східне узбережжя острова. Дрібне море навіть під час припливу, гарна набережна.

Тури на Балі з Жешува: чим зайнятися під час відпустки

У ціну пляжних турів з Жешува на Балі екскурсійну програму не включено, туристи самостійно планують розваги.

Рекомендуємо познайомитися з красою пляжів, водоспадів, рисових полів, храмів Балі:

 1. трекінг зі сходженням на вулкан Батур, 1717 м.;
 2. містичне озеро у кратері вулкана Іджен;
 3. прогулянка яхтою до острова Нуса Пеніда;
 4. Devdan Show – театралізовано-танцювальна історія Індонезії;
 5. Парк слонів в селі Таро;
 6. храми та арт галереї міста Убуд;
 7. храмові комплекси Танах Лот, Бесаких, Лемпуянг Лихур з десятками інших.

На будь-якому курорті Балі туристи з Жешува можуть придбати екскурсії з відвідуванням печер, водоспадів, аквапарків, зоопарків, храмових комплексів, островів.

Гарячі тури на Балі з Жешува

Найдорожчі елементи туру на Балі з Жешува – переліт та проживання в готелі. Відмовні, акційні та гарячі тури заощаджують до 5-10% вартості путівки. Хочете заощадити – телефонуйте нашим менеджерам турагенції АНЕКС Тур, замовляйте гарячі тури на Балі з Жешува заздалегідь.

Тури в Балі з інших міст та країн

TelegramViber