Автобусні тури в Іспанію з Харкова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Іспанію з Харкова ❤️ відпустка з ANEX Tour 2024

Автобусна Іспанія з Харкова

Гарячі автобусні путівки в Іспанію з Харкова ❤️ відпустка з ANEX Tour 2024

У таку подорож варто вирушити цього літа: в одному турі є можливість проїхати автобусом багатьма європейськими країнами, купатися в солоній воді Середземного моря, відпочити на розкішних пляжах під високим іспанським небом, відкрити для себе культурні традиції та кухню Каталонії, Галісії, Андалузії, Костилії, Арагона.

Як купити автобусний тур на море в Іспанію з виїздом з Харкова

На сайті турагенції АНЕКС Тур зібрані всі актуальні пропозиції автобусом в Іспанію туроператорів:

  • путівки за програмою раннього бронювання;
  • сезонні та гарячі тури автобусом з Харкова до Іспанії на море;
  • відмовні та акційні пропозиції.

Важливо! Тури на море до Іспанії з Харкова – пакетна пропозиція з проживанням у готелі на приморському курорті, туристичною страховкою та доставкою туристів на море та назад у комфортабельних автобусах. Екскурсії дорогою з Харкова в Іспанію не передбачено, в ціну не включено. Чи є харчування та безкоштовна оренда парасольок та шезлонгів на пляжі – зазначено у картці туру.

Ціна в нашому онлайн-каталозі туроператорів, без націнок змінюється синхронно з туроператором. При покупці туру в Іспанію з Харкова автобусом на сайті турагенції АНЕКС Тур туристи отримують персональний супровід одним із досвідчених менеджерів нашої команди:

  1. нагадаємо про час та місце виїзду;
  2. оперативно повідомимо про підтвердження готелю броні;
  3. відправимо на електронну пошту ваучери та поліс туристичного страхування;
  4. будемо на зв'язку в екстрених випадках.

Персональний пошук автобусного туру на море в Іспанії з Харкова

Тисячі кілометрів пляжів, сотні курортних містечок, тисячі готелів із різними рейтингами та концепціями: самостійно вибрати путівки на автобусну Іспанію з Харкова не просто. Менеджери турагенції АНЕКС Тур знають: де найкращі піщані пляжі, аквапарки, парки розваг, гарні набережні для вечірнього променаду та аутлети.

Під запит складаємо персональний список недорогих путівок на море до Іспанії з Харкова з проїздом автобусом.

Найпопулярніші курорти Іспанії в автобусних турах з Харкова

Чим коротша подорож, тим довша відпустка на море. Автобусні тури переважно доставляють туристів з Харкова на курорти Іспанії в районі Коста Брава, Коста дель Маресме, богемні курорти Коста дель Гарраф, сонячні пляжі Коста Дорада. Всі ці курорти розташовані недалеко від Барселони з її унікальною енергетикою, шедеврами Гауді та прогулянками по Рамблі. Іноді пропонують путівки на автобусні тури з доставкою на пляжі поблизу Валенсії та Аліканте.

Місцеві турбюро пропонують туристами екскурсії до палаців Гранади, Кордови та Севільї, відвідування гори Монтсеррат, поїздки на ферми з оливковими та апельсиновими плантаціями, тапас тури, винні тури з дегустаціями. Популярні морські поїздки на Майорку та Ібіцу.

Гарячі тури в Іспанію з Харкова автобусом

Не пропустіть можливість провести відпустку в готель з висококласним сервісом за ціною на 10-30% дешевше за стандартну путівку. Відмовні та гарячі тури з Харкова на міру автобусом до Іспанії зустрічаються рідко, рішення потрібно приймати дуже швидко.

TelegramViber