Автобусні тури в Іспанію з Рівного

+3 дні

Гарячі автобусні тури в Іспанію з Рівного 2024 ❤️ море вражень з ANEX Tour

Автобусна Іспанія з Рівного

Гарячі автобусні тури в Іспанію з Рівного 2024 ❤️ море вражень з ANEX Tour

Пляжний відпочинок може бути цікавим та недорогим, особливо якщо у відпустку родина вирушила з Рівного в Іспанію автобусом. Декілька європейських країн без віз проїжджають туристи автобусом з Рівного на шляху до іспанських курортів. Групи привозять на топові курорти Балеарського моря; ціна автобусного туру до Іспанії пляжного типу не включає екскурсії, значно дешевше за авіаперельоти.

Як вибрати онлайн недорогі путівки на море автобусом з Рівного в Іспанію?

Щоб купити онлайн путівки без візиту до офісу турагенції АНЕКС Тур, туристи використовують інтуїтивно зрозумілу пошукову систему нашого сайту. В онлайн-каталозі зібрані всі доступні автобусні тури до Іспанії з Рівного від різних туристичних операторів – без націнок, з детальним описом умов проїзду автобусом та готелів.

Головні фільтри пошуку найкращих автобусних турів в Іспанію на море з Рівного:

  1. Бюджет. Ціна туру включає проїзд автобусом, трансфер, оплату конкретної категорії номера. Частина путівок включає харчування та туристичну страховку.
  2. Тип пляжу та лінія від моря. Для відпочинку влітку з дітьми варто обирати пляжі з піском біля Барселони, готелі на 1-2 лінії.
  3. Концепція готелю. Активним туристам підходять готелі без харчування чи зі сніданками. Абсолютний релакс гарантований гостям VIP комплексів все включено.

Після заповнення онлайн заявки на покупку автобусного туру з Рівного до Іспанії менеджери турагенції АНЕКС Тур узгоджують з туристами деталі відпочинку: коли зручно виїжджати, в якому номері розміститися двом дорослим подругам, подружжю з дитиною чи сім'ї з кількома дітьми.

Які документи потрібні для автобусного туру в Іспанії з Рівного?

Всім туристам необхідно перевірити термін дії біометричних паспортів. Якщо на морі дитина їде у супроводі бабусі чи одного з батьків, потрібна нотаріально завірена згода батьків.

Ваучери на проїзд та розміщення в іспанському готелі та поліс туристичного страхування після стовідсоткової оплати автобусного туру з Рівного в Іспанію наші менеджери відправляють на електронну адресу туристів. Перед виїздом на море до Іспанії автобусом з Рівного роздрукуйте всі документи, які потрібні для проходження кордону, розміщення в автобусі та поселення в готелі.

Топові курорти Іспанії в автобусних турах з Рівного

Аліканте та Валенсія в автобусних турах з Рівного з'являються рідко – шлях довше на 5-7 годин. Популярні курорти поблизу Барселони на півночі Іспанії, в Каталонії:

  • Коста-Брава. Найближчі до Барселони пляжі, багато хто в скелях. Найкращі курортні містечка – Ллорет де Мар, Плайя де Аро з аквапарком та піщаним пляжем, Бланес, Тосс де Мар.
  • Коста Дорада – пісок золотого кольору, зручний вхід у море – цей курорт є ідеальним для відпочинку з дітьми. Найкращі пляжі - Камбрілс, ла Пінеда з аквапарком, Таррагона, Салоу з тематичним парком "Порт Авентура".

Як купити гарячий автобусний тур на море Іспанії з Рівного?

Дешеві путівки на море у розпал високого сезону швидко розкуповують. Радимо залишити заявку нашим менеджерам. Як тільки з'явиться найвигідніший варіант – відправимо повідомлення.

TelegramViber