Автобусні тури в Іспанію з Луцька

+3 дні

Недорогі гарячі автобусні путівки в Іспанію з Луцька 2024 ❤️ каталонські пригоди

Автобусна Іспанія з Луцька

Недорогі гарячі автобусні путівки в Іспанію з Луцька 2024 ❤️ каталонські пригоди

Максимум дві години в блискучій електричці відокремлюють найдальші курортні містечка Коста Дорада та Коста Брава від блискучої Барселони. Побувати на футбольному матчі, побачити зсередини чарівний собор Саграда Прізвище чи поїхати потанцювати на Ібіцу? Ваші плани на відпустку в Іспанії автобусом з Луцька не мають кордонів.

Головні переваги пляжних автобусних турів в Іспанію з Луцька

 1. Дешеві путівки. Порівняно з авіарейсами проїзд автобусом до Іспанії коштує на 80-120% дешевше.
 2. Широкий вибір готелів. Туристи не залежать від програми туристичної компанії; самостійно обирають готелі на сайті турагенції АНЕКС Тур. У нашій колекції є пропозиції від різних туроператорів.
 3. Надійна доставка на курорт. Не потрібно турбуватися про стикувальні рейси, час проходження кордону та надійність випадкових таксистів. Група туристів формується у Луцьку та вирушає до Іспанії автобусом туркласу у супроводі двох водіїв та гіда.
 4. Вільний вибір тривалості відпустки на морі. На нашому сайті легко купити онлайн автобусний тур в Іспанію з Луцька з відпочинком на морі 7,10, 14 і більше днів.

У пляжних автобусних турах з Луцька до Іспанії немає екскурсій

Це важливо: туристи при купівлі пляжного туру оплачують проїзд та проживання. Іноді в ціну путівки з Луцька автобусом в Іспанію входить туристична страховка та харчування. Екскурсії шедеврами Гауді та Сальвадора Далі, замками Андалусії та Гранади, поїздки на Балеарські острови та в монастир Монтсеррат – вибір самих туристів.

На що звернути увагу до покупки онлайн вигідного автобусного туру в Іспанію з Луцька

 • Скільки добиратися до курорту та назад. В описі туру вказано час проживання на курорті плюс тривалість трансферу на море автобусом з Луцька в Іспанію. Найближчі курорти – північ Іспанії, узбережжя поряд з Барселоною.
 • Вік туристів. Рекомендуємо тури автобусом з Луцька до Іспанії дорослим туристам та сім'ям з дітьми від 6-8 років. Автобуси туркласу з кондиціонерами та вай-фай, але для маленької дитини подорож буде непростою.
 • Реальна вартість одного дня відпочинку на морі: проживання, харчування, пляж. Багато пляжів Іспанії передано в концесію, за комфортний відпочинок біля моря потрібно платити. Розрахуйте ціну одного дня відпустки з урахуванням пляжу, напоїв, харчування. Порівняйте з ціною дня відпочинку в готелі все включено з власним пляжем і ресторанами.

Як вибрати найкращий готель в автобусному турі до Іспанії з Луцька

Зверніть увагу на систему фільтрів сайту турагенції АНЕКС Тур. Базу даних легко скоротити до 20-50 пропозицій, якщо використати важливі для туристів фільтри:

 1. тип пляжу;
 2. лінія від моря;
 3. клас готелю;
 4. наявність басейнів або велнес-центру.

Радимо уважно вивчити опис готелю та фотографії, ознайомитись з відгуками туристів.

Гарячі тури автобусом з Луцька в Іспанію на море

На замовлення складаємо список дешевих путівок з дисконтом до 15-20%. Гарячі путівки автобусом в Іспанію з Луцька, вимагають швидкого прийняття рішень: в автобусах обмежена кількість місць.

TelegramViber