Автобусні тури в Іспанію з Полтави

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Іспанію з Полтави 2024 ❤️ недорогий відпочинок на Балеарському морі

Автобусна Іспанія з Полтави

Гарячі автобусні путівки в Іспанію з Полтави 2024 ❤️ недорогий відпочинок на Балеарському морі

На зворотному шляху з Іспанії до Полтави туристичні автобуси заповнені делікатесами та сувенірами: немає жорстких обмежень на об'єм та вагу багажу; можна сміливо перевозити елітний хамон з Арагону, високоякісну оливкову олію з Кастилії, вино з Андалусії, креативний авторський одяг від модельєрів Барселони.

Нічого не важать спогади, але це найголовніший сувенір з автобусного туру в Іспанію, яскраві враження зберігаються на довгі роки.

Як купити онлайн автобусний тур до Іспанії з Полтави

В онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані всі вигідні пропозиції відпочинку в Іспанії з проїздом автобусом із Полтави від провідних туроператорів нашої країни. Пошук доступний 24/7, в пошуковій системі за допомогою фільтрів легко знайти: готелі все включено, на першій лінії, VIP, для дорослих, з басейнами, класу 3-4*.

Оплата путівок - будь-яким зручним для туриста способом. Вся комунікація онлайн, телефоном, у месенджерах: погодити тривалість відпустки, передати фотокопії закордонних паспортів, перевірити дані у ваучерах. Документи після оплати туру надсилаємо на електронну пошту: ваучери та поліс страхування потрібно роздрукувати на будь-якому принтері.

Важливо! Недорогий автобусний тур на море в Іспанію з Полтави включає до ціни:

  • проїзд, доставку до готелю;
  • проживання (в окремих випадках харчування);
  • туристичну страховку.

Екскурсії туристи купують самостійно під час відпустки в Іспанії, в ціну пляжного туру екскурсії та розваги не входять.

Персональний підбір автобусного туру в Іспанію з Полтави

Більшість пляжних автобусних турів доставляють туристів у готелі на узбережжі навколо Барселони, від Коста Брава до Коста Дорада. Поїздка із Полтави на море в Іспанію на східну частину узбережжя займає 32-36 годин. Зустрічаються автобусні тури на іспанські курорти поблизу Валенсії та Аліканте: час у дорозі на 4-5 годин довше.

Що у планах на відпустку в автобусній Іспанії з Полтави:

  1. прогулянки Барселонською Рамблею та парком Гуель;
  2. музей Сальвадора Далі;
  3. поїздка на гору Монтсеррат;
  4. дайвінг у Балеарському морі;
  5. дискотеки Ібіці;
  6. візит до палацу Альгамбра та собору Кордови;
  7. футуристичний комплекс Місто мистецтв та наук Валенсії.

Між іспанськими курортами сотні кілометрів, десятки курортних містечок та тисячі готелів. Рекомендуємо замовити персональний підбір автобусних турів в Іспанію з Полтави. Знайдемо готель поблизу визначних пам'яток, яхт-клубів, дайвінг-центрів у рамках бюджету.

Гарячі автобусні тури в Іспанію з Полтави

У період високого сезону є шанс купити дешевий відмовний тур онлайн зі знижкою до 20%. Рішення про купівлю гарячого туру в Іспанію з Полтави потрібно приймати швидко, в салоні автобуса вільних місць вкрай мало.

TelegramViber