Автобусні тури в Іспанію з Одеси

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Іспанію з Одеси 2024 ❤️ недорогі європейські пригоди

Автобусна Іспанія з Одеси

Гарячі автобусні путівки в Іспанію з Одеси 2024 ❤️ недорогі європейські пригоди

Широкі піщані пляжі Коста дель Маресме, парки та храми Барселони, морські прогулянки, аквапарки та паелья з морепродуктами ранкового улову. Заманлива пропозиція для відпустки? Автобусні тури на море до Іспанії з Одеси гарантують багато позитивних емоцій.

Як купити онлайн путівки на море в Іспанію автобусом з Одеси

Недорогі автобусні пляжні тури до Іспанії з Одеси на 40-80% дешевші за путівку з перельотом. Турагенція АНЕКС Тур у своєму онлайн-каталозі зібрало всі доступні пропозиції літніх групових поїздок на море в Іспанію автобусом з детальною інформацією для туристів:

  • скільки триває відпочинок на морі та переїзд автобусом;
  • вартість путівки з урахуванням категорії номера;
  • чи входить у вартість путівки обов'язкова туристична страховка;
  • опис готелю з фотографіями, картою, відомостями про доступні опції.

Для онлайн покупки туру в Іспанію з Одеси автобусом достатньо вибрати оптимальну пропозицію та подати заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур. Сплачують путівки після бронювання номера у готелі. Ваучери та поліс страхування турагенція АНЕКС Тур відправляє на електронну пошту клієнта.

Персональний підбір туру в Іспанію з Одеси автобусом

Пропонуємо максимально комфортний спосіб вибрати найкращі варіанти відпустки на море в Іспанії. Погодьте з нашими менеджерами базові критерії «ідеальної відпустки» - на якому пляжі засмагати і купатися, чи є поблизу набережні, магазини, ресторани, аквапарки. Врахуємо побажання відпочити в готелі 16+ з цікавою дитячою анімацією, басейнами або СПА-центром.

Як організовано автобусний тур до Іспанії на море з Одеси

Група формується в Одесі, посадка за номерами місць, зазначених у ваучерах. Частина туристів можуть приєднатися до групи за маршрутом. Санітарні зупинки кожні 2-3 години. Групи туристів на море до Іспанії везуть автобусами єврокласу з кондиціонерами, широкими сидіннями, Wi Fi, розетками. Туристи самі обирають – у якому готелі, в якій категорії номера та скільки днів та ночей на морі відпочивати.

Найкращі курортні містечка для відпочинку на морі в Іспанії з проїздом автобусом з Одеси:

  1. Бланес. 625 м. пляжу, Ботанічний сад.
  2. Льорет де Мар. 7 км. пляж, красива набережна, романтичний замок;
  3. Мельґрат де Мар. 5 км. пляжів, два парки, безліч автентичних ресторанів;
  4. Калелія. Пляжі з блакитними прапорами, супермаркети, магазини, безліч розваг.
  5. Сіджес. Середньовічні вулиці, красиві парки та пляжі.

Екскурсійну програму у вартість автобусного пляжного туру не включено. Туристи самі обирають розваги після приїзду до Іспанії.

Гарячі путівки в Іспанію з Одеси автобусом

Будьте готові виїхати в найближчий день, заздалегідь перевірте документи для виїзду за кордон. Візи українським туристам з біометричними паспортами для проїзду кількома європейськими країнами та відпочинку в Іспанії не потрібна.

Чи є питання про відпустку в Іспанії з подорожжю автобусом з Одеси?

Телефонуйте. Підкажемо, як дістатися до Одеси з різних регіонів України, які місця в салоні найзручніші, як знайти в онлайн-каталозі готелі на першій лінії чи VIP класі.

TelegramViber