Автобусні тури в Іспанію з Вінниці

+3 дні

Гарячі путівки автобусом в Іспанію з Вінниці 2024 ❤️ на курорти Балеарського моря

Автобусна Іспанія з Вінниці

Гарячі путівки автобусом в Іспанію з Вінниці 2024 ❤️ на курорти Балеарського моря

Водна північно-східна частина Середземномор'я зветься Балеарського моря, саме тут розташовані знамениті острови Майорка та Ібіца. Автобусні тури з Вінниці до Іспанії доставляють групи туристів на континентальні курорти поблизу Барселони, Валенсії та Аліканте. Яскраві фарби природи, синє чисте море, автентична іспанська кухня: відпустка в Іспанії може коштувати недорого на морі, якщо вирушити з Вінниці в складі групового пляжного автобусного туру.

Чим пляжний тур автобусом з Вінниці в Іспанію відрізняється від екскурсійного

Екскурсійні тури включають екскурсії за маршрутом руху автобуса та на курорті, група постійна, готелі, програма та тривалість туру жорстко регламентована.

Пляжний автобусний тур на узбережжя Іспанії має гнучкий формат:

  • туристи самостійно обирають тривалість відпочинку на морі, курорти та готелі;
  • немає екскурсій, подорож автобусом туркласу з Вінниці фактично – груповий трансфер на море Іспанії.

Купити онлайн дешеві путівки на море можна за кілька хвилин. Пошукова система турагенції АНЕКС Тур доступна без реєстрації 24/7.

На що звернути увагу до покупки автобусного туру на море Іспанії з Вінниці

Рекомендуємо скласти список переваг всіх членів сім'ї. Для ідеальної відпустки важливо вибрати правильний пляж і курорт з певним ритмом (сімейний, бальнеологічний, молодіжно-фестивальний). в ресторанах чи басейнами.

При виборі путівок на море Іспанії автобусом з Вінниці визначтеся з базовим напрямком відпустки:

  1. Узбережжя Барселони. Найкоротший шлях автобусом із Вінниці. Широкі пляжі з піском, всі курорти розташовані на відстані до 2-х годин електричкою до Барселони. Оптимальне поєднання сімейної та екскурсійної відпустки.
  2. Узбережжя Валенсії. Дрібний білий пісок приваблює на пляжі Коста Бланки тисячі сімей з маленькими дітьми та романтиками. Еко туристи віддають перевагу пляжам Коста дель Азар в оточенні апельсинових гаїв. На курортах Валенсії варто оцінити химерну сучасну архітектуру, вирушити в гастротур або морську риболовлю.
  3. Узбережжя Аліканте. 200 км пляжів, багато хто нагороджений за бездоганну чистоту води Блакитними прапорами. У Торрев'єсі чудовий яхт-клуб, Бенідорм особливо ефектно виглядає вночі – вздовж п'яти кілометрового пляжу сяють вогнями готелі з казино.

Під замовлення складемо індивідуальний список путівок автобусом до Іспанії з Вінниці

Знаємо – де в Іспанії розташовані найкращі готелі – все включено, працюють аквапарки, топові дайв-споти, відмінний шопінг. Врахуємо вік туристів, плани на екскурсії чи морські пригоди, кращий статус готелю та загальний бюджет поїздки.

Дешеві гарячі тури в Іспанію на море з Вінниці

Зателефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб купити онлайн дешеві путівки на море. Іспанська відпустка для туристів із Вінниці може коштувати на 10-15% дешевше.

TelegramViber