Автобусні тури в Туреччину з Харкова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Туреччину з Харкова на море ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Автобусна Туреччина з Харкова

Гарячі автобусні путівки в Туреччину з Харкова на море ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Влаштувати вечірній заплив в нагрітому за день теплому лагідному морі. Побачити з вікна автобуса Стамбул та легендарні міста античних міфів. Прогулятися Лікійською стежкою, оцінити Дюденські водоспади та шоу «Вогні Анатолії». Милуватися з вікна готелю банановими гаями Аланії, сосновими лісами Фетхіє та горами Кемера. Все реально: купити онлайн недорогий автобусний тур до Туреччини можна в ці хвилини.

Які автобусні тури в Туреччину з Харкова доступні в онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур

Наша компанія на основі партнерських програм пропонує купити путівки на пляжні тури з виїздом автобусом з Харкова на морські курорти Туреччини. У каталозі представлені тури від усіх вітчизняних туроператорів – без націнок за актуальними цінами, зі знижками, за програмою раннього бронювання, гарячі та відмовні тури.

У ціну автобусного туру з Харкова до Туреччини входить

  1. Проїзд в автобусах єврокласу на курорти Туреччини з Харкова з багажем та ручною поклажею. Після відпочинку – повернення автобусом. Вимоги до габаритів та ваги багажу у автобусних компаній максимально щадні. У салоні автобуса Wi-Fi, кондиціонер. Супроводжують групу два водії та гід.
  2. Трансфер в супроводі гіда до турецьких готелів згідно програми туру: без пересадок або зі зручною пересадкою в транспортних хабах Туреччини.
  3. Проживання в турецькому готелі. Номер та тип харчування вказано у картці туру. Перед покупкою туру з Харкова до Туреччини автобусом зверніть увагу на концепцію харчування та безкоштовні опції в готелі (пляж, сейф, спортивні зали, бари, дискотеки, дитяча анімація).
  4. Туристична страховка. Обов'язковий елемент поїздки покриває витрати на лікування в екстрених випадках і при загостренні хронічних захворювань.
  5. Витрати на екскурсії, водні активності, тематичні парки, шопінг туристи оплачують самостійно. Валюта Туреччини – турецька ліра.

Чи можна приєднатися до групи за маршрутом руху автобуса з Харкова в Туреччину?

Так, можна. Номер місця в салоні автобусу вказано у ваучері.

Склад групи у пляжному турі в Туреччину з Харкова змінюється?

Так, це не екскурсія, а дешевий та безпечний проїзд на море. Частина туристів відпочиває тиждень, багато хто воліє провести на пляжі 14 або більше днів.

Чи є особливий дрес-код для поїздки на море?

Ні, на курортах Туреччини можна сміливо гуляти в шортах та сарафанах, відпочивати біля пляжних та пул-барах в купальниках та парео. Готелі все включено 4 та 5* просять чоловіків з'являтися на вечерю у довгих літніх штанах.

Як вибрати курорт в Туреччині для поїздки автобусом з Харкова на море

Пляжний відпочинок пропонують курорти Туреччини на Егейському та Середземному морі, від Ізміру та Бодруму до Аланії та Газіпаша. Варто уточнити час в дорозі з Харкова на турецький курорт, тип пляжу, рельєф місцевості, найближчі визначні пам'ятки та розваги.

Замовляйте персональний підбір туру в Туреччину автобусом

Складемо список актуальних путівок на море з урахуванням вимог членів сім'ї. Для покупки гарячого автобусного туру в Туреччину з Харкова залиште заявку на на сайті або зателефонуйте менеджеру турагенції АНЕКС Тур.

TelegramViber