Автобусні тури в Туреччину з Луцька

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Туреччину з Луцька ❤️ онлайн турагенція ANEX Tour

Автобусна Туреччина з Луцька

Гарячі автобусні путівки на море в Туреччину з Луцька ❤️ онлайн турагенція ANEX Tour

Недорогий проїзд наземним транспортом через кілька країн, Босфор та Стамбул з розкішним відпочинком на пляжах Середземного та Егейського морів. Заманливо? Дешеві путівки з Луцька автобусів до Туреччини просто в ці хвилини можна купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Найкращі пляжі Туреччини для відпочинку на морі в автобусних турах з Луцька

Якщо не вмієте плавати чи планує навчити дитину впевнено триматися на воді, рекомендуємо широкі піщані пляжі між Анталією та Сіде, піщані пляжі Бодрума, Фетхіє, Ічмілера, пляж Клеопатри в Аланії. Прозора вода на мілководді тепла, пісок не провалюється під ногами. Для купання на піщаних пляжах спеціальне взуття не потрібне.

Впевнені плавці вибирають галькові пляжі з пірсами або сходами від лінії шезлонгів: глибина одразу від 3-х метрів, вода всіх відтінків блакиті. У бухтах та на островах Егейського моря багато морських їжаків, рекомендуємо одягати спеціальне взуття перед купанням.

Пакетні автобусні тури на море в Туреччину з Луцька – чим відрізняються від екскурсійних

Все просто: група туристів за 30-34 години добирається із Луцька на пляжі Туреччини, в ціну путівки екскурсії не включені. Пакетні тури включають проїзд, проживання, туристичну страховку. Харчування вказано у картці туру. Купуючи автобусний тур до Туреччини з Луцька, зверніть увагу на умови харчування та концепцію готелю, від цього залежить сукупний бюджет відпустки автобусом на море в Туреччині.

Дешеві автобусні тури з Луцька в Туреччину в готелі зі сніданками

Бюджетний варіант відпочинку для активних туристів: день повністю вільний, можна вирушати на екскурсії, досліджувати бухти на узбережжі та бананові плантації, пройти Лікійською стежкою або Блакитним Каньйоном Гейнюком.

До ціни путівки до готелю зі сніданками Туреччини в турах автобусом із Луцька необхідно додати витрати на відпустку:

  • харчування в ресторанах, купівля води у супермаркетах, свіжих фруктів та овочів на місцевому базарі;
  • багато міських готелів не мають власних пляжів, оренду парасольок і шезлонгів доведеться оплачувати додатково.

Недорогі путівки в готелі включено Туреччини автобусом з Луцька

Готелі категорії 4-5* пропонують популярний формат «все включено»: на території готелю та на пляжі туристи не платять за парасольки та шезлонги, анімацію денну та вечірню. У ціну туру входить:

  1. харчування в ресторанах, напої в барах;
  2. традиційна турецька випічка, кондитерські вироби, фрукти;
  3. вода в номерах.

Частина готелів включає у вартість проживання окремі послуги СПА-центрів та вечерю в а-ля карт ресторані.

Вигідні автобусні тури в готелі ультра все включено Туреччини з Луцька

У готелях з великою територією, аквапарками, пляжами, десятками басейнів та ресторанів можна перебувати всю відпустку без додаткової оплати за харчування та розваги. Ультра все включено - це вишукане харчування в ресторанах, безкоштовне морозиво, імпортний алкоголь, міні-бар в номері.
Гості готелю отримують все необхідне для комфортного перебування: косметичні набори, пляжні сумки, безкоштовна зміна рушників біля басейнів та на пляжах.

Гарячі тури на море автобусом з Луцька в Туреччину

Шанс заощадити до 20% вартості туру без втрати якості відпочинку: місця в автобусах, готелі та номери ідентичні стандартним пропозиціям. Гарячі автобусні тури в Туреччину з Луцька замовляйте в менеджерів турагенції АНЕКС Тур.

TelegramViber