Автобусні тури в Туреччину з Одеси

+3 дні

Гарячі автобусні путівки з Одеси в Туреччину 2024 ❤️ для закоханих у море

Автобусна Туреччина з Одеси

Гарячі автобусні путівки з Одеси в Туреччину 2024 ❤️ для закоханих у море

У Середземному морі 38% мінералізації, що є корисною для шкіри, дихання та імунітету. Це вдвічі більше моря Чорного. Проведіть цю відпустку на безпечних пляжах, в готелях все включено, в оточенні казкової субтропічної природи. Пляжні автобусні тури з Одеси до Туреччини коштують недорого, максимально комфортні для туристів будь-якого віку.

Скільки їхати автобусом до Туреччини з Одеси на відпочинок

Від автовокзалу Одеси до перетину Босфору в Стамбулі з урахуванням проходження кордону шлях займає від 15 години з обов'язковими санітарними зупинками кожні 2-3 години. Для пакетних турів з Одеси до Туреччини задіяно комфортабельні автобуси єврокласу з клімат-контролем, ТБ, розетками, панорамними вікнами. Груповий трансфер автобусом до готелів Туреччини доставляє туристів на найкращі курорти.

Купуючи путівки на пляжний відпочинок в Туреччині з Одеси врахуйте відстань до головних курортів:

  • Егейське море: Ізмір, Бодрум, Кушадасы;
  • Середземне море: Мармаріс, Кемер, Анталія, Белек, Сіде, Аланья.

Час захоплюючої подорожі східним узбережжям Туреччини після перетину Босфору від 5 до 14 годин.

Як купити онлайн пляжний тур в Туреччину з Одеси на сайті турагенції ANEX Tour

Путівки до турецьких готелів з проїздом автобусом з Одеси доступні для покупки на всій території України. До Одеси легко та дешево дістатися поїздом із більшості обласних центрів країни, потім приєднатися до групи та вирушити на відпочинок.

П'ять онлайн кроків до турецьких пляжів цього літа:

  1. У пошуковій системі вказати Туреччину, Одесу, проїзд автобусом, дати виїзду, час відпустки, кількість туристів. Отримайте перелік усіх актуальних автобусних турів з Одеси до Туреччини найбільших туроператорів України.
  2. Застосувати систему фільтрів для пошуку готелів на гальковому або піщаному пляжі після реновації на 1-й лінії з дитячим клубом або для дорослих.
  3. Порівняти тури за ціною, фотографіями, рейтингами, відгуками. Вивчити опис готелю, порівняти ціни путівок із відпочинком у різних категоріях номерів та форматом харчування.
  4. Надіслати заявку на бронювання туру. Погодити всі нюанси поїздки з персональним менеджером турагенції АНЕКС Тур.
  5. Дочекатися готелю підтвердження броні. Сплатити тур зручним способом. Роздрукувати ваучери на відпочинок у Туреччині із проїздом автобусом з Одеси та поліс туристичного страхування. Документи турагенція надсилає на e-mail клієнта.

Гарячі тури в Туреччину з Одеси запитуйте у наших менеджерів. Ситуація постійно змінюється, команда турагенції АНЕКС Тур встигне забронювати дешевий гарячий тур автобусом з Одеси до Туреччини під запит.

Персональний підбір автобусних турів до Туреччини з Одеси

Складаємо short list топових путівок на пляжний відпочинок у Туреччині з Одеси під запит. Знайдемо VIP-готелі, бюджетні міські готелі, ретріт-готелі, комплекси з аквапарками, нічними клубами, водними розвагами, СПА-центрами.

Знаємо, в яких готелях Туреччини найкращі піщані пляжі та велика територія для прогулянок. Знайдемо путівки для відпочинку поблизу красивих набережних, античних амфітеатрів, каньйонів, бананових та апельсинових плантацій, османських фортець та фешенебельних яхт-клубів.

Є питання про відпочинок у Туреччині з проїздом автобусом з Одеси?

Звертайтесь. Допоможемо вибрати курорт, готель та найкращі місця в автобусі. Відпочивайте на морі з максимальною користю, безпечно та весело.

TelegramViber