Автобусні тури в Туреччину з Рівного

+3 дні

Гарячі автобусні тури в Туреччину з Рівного ❤️ відпочинок на морі сезон 2024

Автобусна Туреччина з Рівного

Гарячі автобусні тури в Туреччину з Рівного ❤️ відпочинок на морі сезон 2024

Проїзд наземним транспортом без перельотів, ризику затримки рейсу та обмежень за вагою багажу – зручний спосіб дістатися до розкішних пляжів Середземного та Егейського морів. Вигідні путівки на проїзд автобусом з Рівного в Туреччину легко купити онлайн: в колекції турагенції АНЕКС Тур зібрані найвигідніші автобусні тури.

Як організовано автобусний тур на море в Туреччину з Рівного

Групова подорож автобусом на море схожа на трансфер: туристів доставляють з Рівного в Туреччину до транспортних хаб з подальшим трансфером в готелі або відразу до в'їзду на територію комплексу відпочинку. Автобуси сучасні, з кондиціонерами, Wi-Fi, розетками для підзарядки гаджетів. Групу туристів супроводжують два водії та гід. Для проїзду з Рівного до Туреччини та назад візи не потрібні.

У ціну автобусного ранку в Туреччину з Рівного включено проїзд та проживання. Більшість пакетних турів також включають харчування та страховку, вся необхідна інформація – на сторінці туру.

Захоплююча пригода плюс пляжний відпочинок

Автобусні тури обирають туристи, яким цікаво побачити одразу кілька країн, Стамбул та Босфор, міста на території Туреччини. Екскурсії у вартість пляжних автобусних турів до Туреччини не включені, але цікаві враження за час поїздки гарантовані. Після приїзду на курорти Бодрума, Мармаріса, Кемера, Анталії, Сіде або Аланію на туристів чекає повноцінний пляжний відпочинок: готелі все включено, пляжі, ресторани, цікава вечірня анімація.

На що звернути увагу перед покупкою пляжного автобусного туру до Туреччини з Рівного:

Тип пляжу. Галькові відрізняються прозорою блакитною водою, але для купання зручно використовувати стаціонарні пірси, вони є не у всіх готелях. На піщаному пляжі зручно вивчати дітей плаванню.

Формат курорту. У Туреччині безліч готелів все включено та ультра все включено у заповідних зонах; за час відпустки можна жодного разу не вийти за територію комплексу. Популярні дешеві готелі в курортних містах з шопінг-центрами, ресторанами, променадами.

Кількість зірок. 4 і 5* в Туреччині не завжди відповідають міжнародним стандартам, багато клубних готелів все включено рівня 4* за якістю сервісу та розташуванням перевершують «п'ятірки». При покупці автобусного туру з Рівного до Туреччини порівняйте рейтинги та відгуки туристів.

Тип харчування:

  • Сніданки. Зручний формат для відпустки з великою кількістю екскурсій, планів вивчити Туреччину на автопрокат. Варто обирати готелі поблизу ресторанів та супермаркетів.
  • Все включено. Стандартний формат – базовий ресторан із системою «шведський стіл», сніданки, обіди та вечері. Підвищать якість відпочинку снек-бари на пляжі, пул-бари, бари у лобі, кондитерські, випічка гезлемі та піде.
  • Ультра все увімкнено. У ціну путівки входить імпортний алкоголь, морозиво, комплекти якісної косметики для душу, міні-бар в номері. У сімейних готелях з аквапарками доступ гостей на водні атракціони безлімітний.

Гарячі автобусні тури в Туреччину з Рівного

Під замовлення складемо короткий список актуальних турів автобусом з Рівного до Туреччини, ціна гарячих путівок дешевша на 15-20%.

TelegramViber