Автобусні тури в Туреччину з Запоріжжя

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Туреччину із Запоріжжя ❤️ відпустка 2024

Автобусна Туреччина з Запоріжжя

Гарячі автобусні путівки на море в Туреччину із Запоріжжя ❤️ відпустка 2024

Прозора солона вода, морський бриз, аромат квітів, вершини гір, соснові ліси, апельсинові та бананові плантації – відпустка у Туреччині швидко розчиняє стрес та втому, зміцнює імунітет. Автобусні тури до Туреччини із Запоріжжя – найдешевший спосіб відпочити на морі без перельотів, на пляжах із Блакитними прапорами за бездоганну чистоту води та чудову інфраструктуру.

Порада турагенції АНЕКС Тур: як вибрати готель для автобусного туру в Туреччину із Запоріжжя

У нашому каталозі представлені всі актуальні тури в Туреччину автобусом від надійних туроператорів країни. При виборі готелю варто звернути увагу на основні критерії:

  1. купальний сезон: на Егейському морі коротше на 2-3 тижні, в Аланії купаються у жовтні;
  2. тип пляжу: піщаний, гальковий, з кам'яними плитами, бетонний;
  3. територія – велика власна чи поблизу набережних і торгових центрів;
  4. концепція: популярні готелі все включено, ультра все включено, молодіжні, сімейні, для дорослих 16+;
  5. опції готелю, які включені у вартість путівки: пляжна інфраструктура, бари та ресторани, басейни та гірки, СПА, спорткомплекси, дитяча анімація, сейфи.

Оцінити рівень сервісу допоможуть відгуки туристів та рейтинг. Рекомендуємо порівняти ціни на відпочинок у міських готелях із сніданками, готелі UAI 5*, клубних готелях все включено класу 3-4*.

Як купити онлайн автобусний тур в Туреччину із Запоріжжя на сайті турагенції?

У пошуковій системі зручна система фільтрів: за кілька кліків тисячі турів скорочуються до кількох десятків. Знайдіть самостійно ціни на автобусні тури до Туреччини із Запоріжжя у готелі все включено з аквапарками, дитячим клубом, на піщаному пляжі, після реновації.

Для покупки автобусного туру до Туреччини із Запоріжжя в режимі онлайн необхідно заповнити заявку, погодити з менеджером турагенції АНЕКС Тур умови розміщення в готелі та автобусі. Після оплати путівок ваучери та туристична страховка буде відправлено на електронну адресу туриста. Надрукуйте документи на принтері.

На які курорти Туреччини можна доїхати автобусом із Запоріжжя?

Пакетні пляжні тури доставляють туристів у готелі на Егейському морі: Бодрум, Кушадаси, Ізмір, Мармаріс. Популярні середземноморські курорти: Кіріш, Кемер, Анталія, Белек, Лара, Конакли, Сіде, Соргун, Махмутлар, Аланія. Туристів доставляють до готелів або на туристичні хаби з подальшим трансфером в готелі.

Скільки їхати автобусом із Запоріжжя на море до Туреччини?

Пляжні тури групові, передбачені санітарні зупинки кожні 2-3 години. До найближчих готелів Туреччини автобус із Запоріжжя привозить туристів за 30 годин. До Аланії ще 3-4 години, до Сіде +1,5 години, до Аланії +2,5-4 години.

Гарячі автобусні тури на море в Туреччину із Запоріжжя

Щоб заощадити на путівках до 20% без втрати якості сервісу, залишайте заявку онлайн або зателефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Рішення про купівлю гарячого або відмовного туру потрібно приймати швидко: місця в салоні автобуса обмежені.

TelegramViber