Автобусні тури в Туреччину зі Львова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки зі Львова в Туреччину 2024 ❤️ мандрівка з Європи до Азії

Автобусна Туреччина зі Львова

Гарячі автобусні путівки зі Львова в Туреччину 2024 ❤️ мандрівка з Європи до Азії

Жодних перельотів, занепокоєння про перенесення рейсу та аерофобії. Винятково комфортабельні салони автобусів з клімат-контролем, високими панорамними вікнами, Wi-Fi та розетками для зарядки гаджетів у дорозі. Недорогі путівки на автобусні тури зі Львова до Туреччини на море доступні на сайті турагенції АНЕКС Тур у режимі 24/7.

Бюджетні автобусні тури зі Львова до Туреччини на море

У нашому онлайн каталозі зібрані усі актуальні пропозиції топових туроператорів України. Вартість туру до Туреччини автобусом на 40-60% дешевша за авіаподорож.

Ціна путівки включає проїзд, проживання, туристичну страховку. Харчування під час відпустки буде вказано у картці туру, доступні різні формати, включаючи готелі все включено та ультра все включено.

Автобусні тури зі Львова в Туреччину дешеві та цікаві – за час поїздки туристи встигають:

  • побачити кілька країн та столицю Туреччини Стамбул;
  • перетнути Босфор, побувати в Європі та Азії;
  • побачити міста на узбережжі Мармурового, Егейського та Середземного морів.

При виборі путівки на міру в Туреччину зі Львова автобусом можна порівняти ціни турів із різними датами виїзду. Гарячі автобусні тури до Туреччини зі Львова коштують на 20-30% дешевше, за якістю туристичного сервісу не відрізняються від звичайних путівок.

Як вибрати курорт для відпустки в Туреччині з проїздом автобусом зі Львова

Туроператори організовують групові автобусні поїздки на море до Туреччини зі Львова з проживанням на найкращих курортах: чудові пляжі з рятувальниками, тіньовими навісами, водними активностями; неподалік від готелів безліч торгово-розважальних центрів та ринків.

Опис найкращих курортів Туреччини знайдете на нашому сайті. Щоб оцінити час у дорозі автобусом зі Львова в Туреччину, вивчіть онлайн-карту узбережжя:

  1. найшвидше приїдуть на море Туреччини автобусом зі Львова туристи, які обрали готелі на Егейському морі: Бодрум, Кушадаси, Фетхіє, Мармаріс;
  2. на 4-5 годин довше триватиме подорож автобусом зі Львова до Туреччини на море у туристів з путівками в готелі Текірова, Кириша, Кемера, Бельдібі, Анталії, Белека, Лари;
  3. ще 1,5-2 години займе дорога до готелів на піщаних пляжах довкола Сіде;
  4. найдовша поїздка чекає на туристів на курорти Аланії: пляж Клеопатри, Оба, Махмутлар, Кестель, від Сіде 2-3 години.

Онлайн-каталог турагенції АНЕКС Тур оснащений зручною системою фільтрів. Можна відразу задати пошук готелів на піщаному або гальковому пляжі.

Вибір готелю в автобусних турах зі Львова в Туреччину

Система фільтрів допомагає знайти готелі 3, 4 або 5 зірок з басейнами, аквапарками, для дорослих або з дитячим клубом. В описі автобусного туру зі Львова до Туреччини знайдете фотографії готелю, перелік безкоштовних та платних опцій, точне розташування готелю на карті. Зручний фільтр – готелі на 1 або 2 лінії від моря. Щоб оцінити якість сервісу готелю, зверніть увагу на реальні відгуки туристів, рейтинг готелю та кількість відгуків.

Персональний підбір автобусного туру зі Львова до Туреччини на море

Чи є сумніви у виборі курорту та готелю в Туреччині для проїзду автобусом зі Львова? Доручіть пошук найкращих актуальних автобусних турів на море в Туреччині зі Львова менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Знаємо – які готелі пройшли реновацію, де цікава анімація, звідки простіше дістатися Каппадокії, Паммукале, Ефесу, Блакитного Каньйону, канатної дороги.

TelegramViber