Автобусні тури в Туреччину з Полтави

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Туреччину з Полтави 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Автобусна Туреччина з Полтави

Гарячі автобусні путівки на море в Туреччину з Полтави 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Егейське чи Середземне море? Пляж піщаний чи гальковий із стаціонарним пірсом? Готель на першій лінії від пляжу, біля набережної чи горах з чудовим видом на узбережжя? Під час вибору путівок на автобусний тур до Туреччини із Полтави туристам доводиться постійно робити вибір у пошуку ідеальної відпустки на море.

Як купити онлайн автобусний тур до Туреччини з Полтави?

Використовуйте пошукову систему на сайті турагенції АНЕКС Тур. Порівнюйте готелі на різних курортах, ціни, тривалість відпустки на море, безкоштовні опції готелів.

Після вибору автобусного туру заповніть онлайн заявку. Погодьтеся з менеджером деталі поїздки на море в Туреччину з Полтави. Отримайте після оплати готові документи для відпустки на свою електронну пошту:

  1. ваучери на проїзд із зазначенням місць у салоні автобуса;
  2. ваучери на розміщення у готелі із зазначенням курорту, готелю, категорії номера, типу харчування, акційних пропозицій;
  3. поліс туристичного страхування для компенсації витрат на надання медичної допомоги у екстрених ситуаціях.

Важливо! В системі фільтрів передбачено сортування за базовими запитами туристів: усі актуальні пропозиції автобусних турів в Туреччину з Полтави від провідних туроператорів країни швидко групуються під запит: путівки до готелів на першій лінії, готелі ультра все включено, для дорослих, з басейном, після реновації.

Чим відрізняються пляжні автобусні тури до Туреччини із Полтави?

Недорогі путівки забезпечують проїзд із Полтави в Туреччину до готелю, проживання (+ харчування, якщо це передбачено послугами готелю), повернення автобусом назад. Автобусний тур – максимально дешевий спосіб дістатися безпечних пляжів Середземномор'я.

Ціна туру в Туреччину з Полтави не включає екскурсії за маршрутом руху автобуса та під час відпочинку. Бажаєте доповнити пляжний відпочинок розвагами - зможете купити путівки на морський круїз, поїздку в Памуккале, до античних пам'яток або в Блакитний Каньйон безпосередньо на турецькому курорті.

Автобусом до Туреччини із Полтави – це комфортно?

Комфортно, безпечно, цікаво. Для доставки туристів використовують автобуси єврокласу:

  1. туристи розміщені високо; вікна панорамні;
  2. відстань між сидіннями велика, крісло зі зручним нахилом спинки;
  3. в салоні вай фай, розетки для заряджання гаджетів, кондиціонер.

Групу туристів супроводжують два водії та гід, на кордоні спеціальний режим для туристичних груп. Кожні 2-3 години передбачені санітарні зупинки на заправках або біля туристичних центрів. Проїзд автобусом з Полтави до Туреччини – подорож із гарними краєвидами через Босфор, уздовж курортних міст Егейського та Середземного морів: Бодрум, Мармаріс, Кемер, Анталія, Сіде, Аланія.

Персональний підбір путівок та гарячі автобусні тури в Туреччину з Полтави

Під замовлення складемо список актуальних автобусних турів у готелі VIP-класу, з аквапарками, 16+, з дитячими клубами чи дискотеками для молоді. Дешеві гарячі автобусні тури в Туреччину з Полтави економлять до 25% ціни путівки.

TelegramViber