Тури на Сейшели 2022 ❤️ відвідайте земний Едем!

Немає місця романтичнішого і красивішого, чим Сейшельські острови. Це – дивовижної неповторності архіпелаг, який вабить туристів зі всього світу. Тут дійсно раді туристам, їх люблять і леліють. Практично уся економіка країни базується на туризмі, тому вас поселять в самих кращих апартаментах, запропонують виключно смачну їжу і нескінченно щиро посміхатимуться. Тури на Сейшелы з Києва – це путівка в рай і в цьому можна переконатися на власному досвіді.

Острів незвіданий в океані є…

Сейшели – це архіпелаг, який розташований в Індійському океані. Якщо ви подивитеся на карту, то на північ від Мадагаскару побачите багато дрібних точок – це і будуть Сейшельські острови. Всього їх 155, але тільки 33 є населеними.

Першовідкривачем островів став Васко да Гама, вони були досліджені багатьма мандрівниками. Але, на жаль, Сейшелы поділили гірку долю багатьох тропічних регіонів – тривалий час вони були колонією. Ними управляла Франція, що зіграло важливу роль в архітектурі і життєвому устрої. Найбільшим островом є Мае, там же знаходиться і столиця – Вікторія. Більше міст на островах немає.

Тури в Сейшели можна купувати круглий рік, адже тепло постійно. Тут відмінний клімат, він дуже м’який, тропічний та без коливань температур і чітко вираженої сезонності. Практично завжди температура знаходиться в районі +25 +30 градусів тепла. Самий кращий час з грудня по травень. А ось в січні найбільша кількість дощів.

Чим зайнятися на Сейшельських островах?

Ви будете здивовані, але насправді, на Сейшельських островах, втрачених серед океану, завжди є чим зайнятися. Уся природа – напрочуд прекрасна і можна просто гуляти, нескінченно розглядаючи її краси. Також можна політати між островами, адже практично єдиним видом зв’язку є повітряний. А якщо вам набридне це, реально курсувати між островами на поромі або яхті. Можна купувати путівки в Сейшели та замовляти індивідуальні тури.

А ще тут самі класні пляжі у світі. Адже вони покриті навіть не піском, а дрібним пилом, який укутує ноги приємним і заспокійливим рухом піщинок. Пляжі муніципальні, а лежаки і парасольки на них безкоштовні. Одним з найпопулярніших вважається Бо-Валлон біля Вікторії. Одним з найкрасивіших вважається Анс-Интенданс, адже він оточений колоритними кокосовими пальмами. Якщо ж ви відпочиваєте з дітьми, можна відвідати Порт-Лоне, де дуже дрібний пісочок і безпечне дно.

Разом з АНЕКС Тур на Сейшелах можна і навіть треба спробувати дайвінг. Він тут прекрасний, адже острови оточені кораловими рифами. А ще тут кристально-чиста вода і видимість до 30 метрів. Можна побачити морських риб, водорості, а також затонувші кораблі! Пірнати краще всього в перші місяці осені, і з квітня по травень.

Тут також займаються серфінгом. Найідеальнішими місцями для цього вважаються Праслін і Мае. На острові Мае знаходиться пляж Гранд-Анс, який неймовірно популярний серед серферів.

Чому потрібно побувати на Сейшелах?

Про Сейшели чули усі, але ось чому вам треба побувати саме тут:

  • Безпечно. Аборигени доброзичливі, поліція працює дуже добре.
  • Тут немає малярії і не треба спеціальних щеплень, щоб провести відпочинок на Сейшелах.
  • Не буває поганої погоди.
  • Це ідеальне місце для весілля або будь-якої урочистості.
  • На островах завжди спокійно, це вдале місце для тих, хто обожнює усамітнення.
  • Унікальна природа, клімат і навіть люди.
  • Персонал готелів, кафе і будь-якого іншого закладу – ідеальні професіонали.
  • На Сейшелах з’єдналися французький шик і самобутня острівна культура.

Якщо ви хочете побачити світ без проблем, турбот і поринути в період щастя і спокою, вам потрібно купити путівку на Сейшелы з АНЕКС Тур. Тут сподобається усім і завжди. Це шматочок земного раю, який завжди дарує насолоду.

Ціни на тури в Сейшели з Києва

о. Денис

о. Дерошо. Ла Діго. Маео. Прасліно. Силует

о. Фрегат

від 226035 грн

від 296822 грнвід 72519 грнвід 59280 грнвід 69165 грнвід 98134 грн

від 604350 грн

* вартість вказана для двох на 9 ночей, в готелі 5 зірок. Актуальні ціни дивіться через – пошук турів.