Автобусні тури в Чорногорію

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Чорногорію з Києва 2024 ❤️ відпочинок на Адріатичному морі

Чорногорія автобусом

Гарячі автобусні путівки в Чорногорію з Києва 2024 ❤️ відпочинок на Адріатичному морі

290 кілометрів морського узбережжя, найглибший каньйон Європи, найбільший фіорд на півдні європейського континенту – це чудова Чорногорія. Відправитися в гарячий автобусний тур на море в Чорногорії дуже просто: достатньо купити онлайн путівки на сайті турагенції ANEX Tour.

Відпочинок в Чорногорії автобусом

Наша команда включила до каталогу максимум актуальних автобусних турів. Не потрібно довго шукати путівки для відпустки до Чорногорії на різних сайтах – всі тури та ціни вже сформовані в зручний каталог. Порівняйте ціни, умови, тривалість відпустки на море, час у дорозі та маршрути. Гарячий тур в Чорногорію на море коштує на 10-15% дешевше.

Найпопулярніші автобусні тури до Чорногорії

Збірні пляжні тури на курорти Будви, Петроваца, Ульциня, Герцег-Нові та інших морських курортів Чорногорії заощаджують до 60% відпустки, гарантують проживання в готелях з високими рейтингами. Виїзд із великих міст України, є можливість приєднатися до групи у найближчих обласних центрах.

Пакетний автобусний тур в Чорногорію включає в ціну:

 1. проїзд до готелю та назад;
 2. провезення багажу відповідно до стандартів перевізника;
 3. страхування туристів;
 4. проживання в готелі;
 5. при виборі путівки до готелю все включено – триразове харчування, багато готелів Чорногорії пропонують проживання та сніданок.

Доступність пляжної інфраструктури, спортивних майданчиків, дитячої анімації залежить від концепції готелю. В описі автобусного туру до Чорногорії зверніть увагу на опції, що входять в ціну проживання.

Найкращі курорти Чорногорії в автобусних турах

Туроператори укладають договори з різними готелями, формують групи для відпочинку на морі з прибуттям на найпопулярніші курорти Чорногорії:

 • Будва. Центр курортного життя, безліч розваг для дітей та дорослих;
 • Бечичі. Респектабельний курорт з красивим пляжем;
 • Рафаїловичі. Красива набережна з рибними ресторанами, затишна бухта;
 • Петроваць. Один із найкращих курортів Чорногорії для відпочинку з маленькими дітьми – багато зручних доріжок, зелені, ігрових майданчиків;
 • Герцег Нові. Бальнеологічний курорт із компактними піщаними пляжами в Боко-Которській затоці;
 • Ульцин. Красиві пляжі з піщаного входу в море.

Після розміщення в готелі туристи обирають екскурсії Чорногорією. У топі круїз на кораблі Которською затокою, прогулянка середньовічними вулицями Котора, поїздка на Скадарське озеро і в знаменитий каньйон.

Автобусом до Чорногорії на морі: комфортно та безпечно

Для виїзду в Чорногорії туроператори підбирають комфортабельні автобуси з розетками, Wi-Fi, клімат-контролем, телевізорами. Проїзд до пляжних готелів Чорногорії без пересадок, у дорозі водії змінюють один одного, групу супроводжує досвідчений гід. Під час поїздки туристи встигають побачити красу кількох країн. Кожні 3-4 години передбачено санітарні зупинки.

Є питання про пляжні автобусні тури в Чорногорію з Києва?

Допоможемо вибрати оптимальний маршрут, курорт та готель у Чорногорії. Під запит складемо персональний список гарячих автобусних турів для відпустки в Чорногорії для компанії дорослих, молоді, сімей з дітьми. У Чорногорії висока концентрація пляжів із Блакитними прапорами, насолоджуйтесь європейським сервісом та красою чудового Адріатичного моря.

TelegramViber