Автобусні тури в Албанію

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Албанію з Києва 2024 ❤️ Адріатичне та Іонічне море

Албанія автобусом

Гарячі автобусні путівки в Албанію з Києва 2024 ❤️ Адріатичне та Іонічне море

Курорти Албанії для багатьох туристів стають приємним відкриттям: країна почала розвивати туристичний сектор нещодавно; курорти та готелі будували найкращі архітектурні бюро світу. Оцініть рівень сервісу під час відпустки на морі в Албанії. Гарячі путівки за вигідними цінами на автобусні тури реально купити онлайн прямо зараз на сайті турагенції ANEX Tour.

Як організовані автобусні пляжні тури в Албанію

Туроператори використовують для транспортування туристів сучасні комфортабельні автобуси з клімат-контролем, Wi-Fi, розетками для підзарядки гаджетів. Більшість автобусів обладнано широкими сидіннями із комфортним кутом нахилу.

Від Києва до Дурреса їхати автобусом від 36 годин, за цей час туристична група встигає познайомитись із балканськими країнами. Кожні 3-4 години – санітарна зупинка. У дорозі групу супроводжують два водії та досвідчений гід.

Ціна автобусної путівки включає проїзд, проживання. В описі туру буде зазначено – чи входить у вартість путівки страховка та харчування. Візи для відпустки в Албанії та проїзду автобусом різними країнами Європи українцям не потрібні.

Найкращі курорти Албанії в пляжних автобусних турах з ANEX Tour

  • Дуррес. Красива набережна, античний амфітеатр, сансет-сходи з білого мармуру, найсвіжіші буряки та температура моря +22-23° наприкінці травня.
  • Голем. Туристи відпочивають на красиві піщані пляжі на фоні високих сосен. Вхід у море зручний для дітей.
  • Вльора. Можливість змінювати пляжі Адріатичного та Іонічного морів на одному курорті, розвинена туристична інфраструктура.
  • Ксаміл. Приголомшливий синій колір Іонічного моря, безліч мікропляжів, гарний архіпелаг на горизонті.
  • Саранда. Чудові пляжі, красива набережна, 1 година паромом до Корфу.

Курорти Албанії – чудовий варіант відпустки на море. Тут сучасна туристична інфраструктура, місцеві турбюро організовують екскурсії до сусідніх країн, часто проходять фестивалі та концерти з відомими діджеями. Автобусний тур до Албанії на море подарує найкращі емоції з мінімальними витратами на відпустку.

Як самостійно купити онлайн путівки на автобусний тур в Албанію для відпустки

Використовуйте опції пошукової системи онлайн-каталогу турагенції АНЕКС Тур. Вкажіть оптимальний діапазон бюджету. Порівняйте ціни з проживанням у готелях на 1 та 2 лініях, з концепцією все включено та сніданками. Вивчіть фотографії та опис готелів. Переконайтеся, що готель розташований в красивій бухті, біля набережної або близько від історичного центру.

Персональний підбір автобусного туру в Албанію

Якщо складно самостійно вибрати курорт та готель, замовте підбір туру нашим менеджерам. Врахуємо вік, інтереси, захоплення. Складемо список готелів Албанії з басейнами, біля піщаних або галькових пляжів, з велнес центрами та високими рейтингами.

Є питання про автобусні путівки до Албанії з Києва для відпочинку на морі?

Телефонуйте. Допоможемо підібрати тур в Албанію автобусом; підкажемо – що варто взяти до салону автобуса для комфортної подорожі; допоможемо розібратися із документами на виїзд за кордон.

TelegramViber