Автобусні тури в Грецію

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Греція автобусом

Гарячі автобусні путівки в Грецію з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

На пляжах Греції хочеться жити цілодобово: тепле нічне повітря з апельсиновими нотами обволікає та розчиняє втому; вранці приємно пити міцну каву під крики чайок; вдень морські прогулянки до островів наповнюють енергією, яку не шкода витратити ввечері на безшабашних вечорницях. Відпочинок у Греції на морі – абсолютна реальність, автобусні тури вже можна купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Найкращі автобусні тури на море Греції в каталозі турагенції

Незважаючи на брендову назву, наша турагенція пропонує тури від усіх найнадійніших українських туроператорів. В одному каталозі є пляжні автобусні тури на різні курорти Греції з виїздом з різних міст України. Без реєстрації, в режимі 24/7 можна легко порівняти ціни, готелі, курорти, умови туру; купити онлайн путівки на відпочинок до Греції з проїздом автобусом.

Як організовано пакетні автобусні тури в Грецію для відпочинку на морі

По суті, це недорогий груповий трансфер до грецьких готелів на узбережжі. Від Києва до курортів Халкідіки в середньому їхати 22 години, українським громадянам візи для проїзду країнами Європи до Греції не потрібні. Частина туристів може приєднатися до групи у найближчих містах за маршрутом автобусного туру.

Стандартні умови проїзду автобусом до Греції для відпочинку:

  1. автобуси туристичного класу, сертифікація ЄС з кондиціонерами, широкими сидіннями, WiFi;
  2. можливість вибрати місця в першій частині салону за символічну доплату;
  3. обсяг багажу не обмежений або в 1,5-2 рази більший за авіатури;
  4. два досвідчені водії + гід.

Ціна пакетного туру до Греції на морі включає проїзд, страховку, проживання в готелі. Багато путівок включають харчування: сніданки, сніданки та вечері. Популярні в Греції готелі все включено: легко розрахувати бюджет поїздки.

Ціна туру до Греції на морі залежить від тривалості відпустки, сезону, курорту, категорії номеру, формату харчування, обсягу включених у вартість проживання опцій готелю.

Популярні курорти Греції в автобусних турах на морі

Туроператори намагаються забезпечити максимум днів відпочинку на морі із коротким проїздом. Найближчі курорти Греції розташовані на Халкідікі: Кассандра та Сітонія. Тут є курортні містечка для шанувальників пляжного релаксу, з аквапарками, нічними клубами, ресторанами та безліччю розваг.

Курорти Пелопоннеса та Афіни в автобусних турах до Греції обирають туристи для комбінації відпочинку на морі та знайомства з античними пам'ятниками. На будь-якому курорті туристам пропонують короткострокові морські круїзи островами, водні активності, гастрономічні та шопінг-тури.

Як купити онлайн автобусний тур в Грецію на сайті АНЕКС Тур

Скоротіть час пошуку у нашому онлайн каталозі фільтрами пошукової системи:

  • вкажіть оптимальний бюджет та клас готелю;
  • вкажіть важливі критерії відпустки у Греції – VIP готель, перша лінія, басейн, СПА;
  • порівняйте ціни, тривалість туру, включені в ціну путівки опції готелю, формат харчування.

Відразу після оплати путівки ваучери та страховка буде відправлено на електронну нирку туриста. До оплати турагенція запитує грецький готель підтвердження бронювання обраного номера.

Персональний список автобусних турів в Грецію з Києва

Проведіть відпустку на море в Греції у своєму форматі. Допоможемо знайти молодіжний готель, з гарною дитячою анімацією, готель 16+, зі стійким Wi Fi та реальним високим рейтингом.

TelegramViber