Автобусні тури в Албанію з Луцька

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на моря Албанії із Луцька 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Автобусна Албанія з Луцька

Гарячі автобусні путівки на моря Албанії із Луцька 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Одна активна відпустка в Албанії автобусом може включати купання на пляжах Адріатичного та Іонічного морів, прогулянки біосферними заповідниками, середньовічними вулицями, античними пам'ятками, знайомство із сусідніми країнами (в'їзд безвізовий), морські прогулянки та пригоди на островах. Купити онлайн путівки на синє море півдня Європи легко на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Чому популярні дешеві автобусні тури на море Албанії із Луцька

Албанія останньою з прибережних балканських країн почала розвивати туристичну інфраструктуру. Для туристів це величезний плюс:

  1. сучасна концепція планування прибережної території;
  2. зручна транспортна інфраструктура, є вело маршрути та стежки для хайкінгу;
  3. кілька портів з поромами на острови та яхт-клубами;
  4. нові готельні комплекси із просторними номерами, якісним оснащенням, висококласним сервісом;
  5. розвинена пляжна інфраструктура - пляжні клуби, бари, прокат спорядження для водних видів спорту.

Ціна проживання в готелях Дурреса, Дермі, Хімари, Влери, Саранди на 30-80% дешевше за сусідні країни, Пляжі за якістю та екологічністю – краще.

Топові курорти Албанії в автобусних турах Луцька

  • Саранда та Ксаміль. Південь Албанії, поромні повідомлення з Корфу, красиві пляжі з водою інтенсивного синього кольору.
  • Влера. Унікальна можливість щодня міняти пляжі на Адріатиці та Іонічному морі. Довга красива набережна. Пляж на південній частині із темним піском, на північ – скелі.
  • Дермі та Хімара. Центр Албанської Рів'єри. Атмосферні албанські курорти з найгарнішими пляжами часто стають центрами музичних фестивалів.
  • Дуррес. Найбільше приморське місто зберегло безліч античних та середньовічних пам'яток. Головний пляж – піщаний, тягнеться на 16 км.

Пакетні автобусні тури в Албанію з Луцька

Ціна путівки включає проїзд автобусом туркласу: два водії, гід. У салоні панорамні вікна, кондиціонер, Wi-Fi, розетки. Доставка групи туристів з Луцька на море в Албанії автобусом включає трансфер в готель.

У вартість пакетного туру належить проживання в албанському готелі. Туристи на сайті турагенції АНЕКС Тур самостійно обирають готелі та категорію номера. Найпопулярніший формат – стандарт та фемелі-номер з видом на море.

Більшість туроператорів включають в ціну автобусного туру до Албанії з Луцька туристичну страховку – недорогу, але з покриттям медичних витрат у екстрених ситуаціях.

Персональний підбір автобусних путівок до Албанії з Луцька

Дуррес чи Влера? Фестивалі Дермі та безтурботні пляжі з білосніжним піском Ксаміля? Допоможемо знайти вигідні путівки в готелі все включено та недорогі готелі для активних мандрівників. Складемо індивідуальний список турів для ретриту, тимбілдінгу, йога-сесії в Албанії з недорогим проїздом автобусом із Луцька.

Гарячі автобусні тури в Албанію з Луцька

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб першими отримати інформацію про гарячий тур з вигідною знижкою.

TelegramViber