Автобусні тури в Албанію із Запоріжжя

+3 дні

Гарячі автобусні путівки на море в Албанію із Запоріжжя 2024 ❤️ ANEX Tour

Автобусна Албанія із Запоріжжя

Гарячі автобусні путівки на море в Албанію із Запоріжжя 2024 ❤️ ANEX Tour

За час відпустки туристи встигають порівняти пляжі на Іонічному та Адріатичному морях, вирушити на морську прогулянку чи побачити королівські палаци Корфу, побувати в знаменитих албанських бункерах, на виноробнях, у горах. Купити путівки в Албанію із Запоріжжя з проїздом на морі автобусом можна в ці хвилини на сайті онлайн турагенції АНЕКС Тур.

Чому туристів приваблює відпочинок в Албанії з проїздом автобусом із Запоріжжя

Це найдешевший спосіб дістатися до найкрасивіших пляжів. Албанії пощастило – її береги омивають одразу два моря, оточують країни з найвищими туристичними рейтингами. Туристам з Запоріжжя належить на особистому досвіді переконатися: курорти Албанії створювали за сучасними урбаністичними проектами: без шкоди екології, зі збереженням краси природного ландшафту та пейзажів, із сучасними комунікаціями та логістикою.

Автобусний пляжний тур до Албанії із Запоріжжя – як організований

Група туристів формується в Запоріжжі. Місця в салоні автобуса вказані у ваучері, частина туристів з інших міст може приєднатися до групи за маршрутом.

Для пляжних турів підготовлено комфортабельні автобуси з європейською сертифікацією:

  • широкі зручні сидіння, великі чисті вікна;
  • кондиціонери, розетки, Wi-Fi.

У ціну пляжного автобусного туру в Албанію екскурсії не включені, туристів доставляють на морські курорти до дверей готелів. Під час шляху група перетинає кордони кількох країн, візи не потрібні. Санітарні зупинки кожні 2-3 години.

На який термін розрахований пляжний автобусний тур в Албанію із Запоріжжя

Тривалість туру залежить від програми туроператора: деякі формують групи кілька разів на тиждень, деякі – один раз. Рекомендуємо вибирати путівки з відпочинком на пляжах від 10 днів, до цього часу необхідно додати дві доби на дорогу автобусом з Запоріжжя та назад.

Як вибрати онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур найкращий готель в Албанії зі списку автобусних турів з виїздом з Запоріжжя

Застосовуйте інтуїтивно зрозумілу систему фільтрів, щоб знайти готелі біля піщаного пляжу, з басейном, VIP-класу.

У картці туру уважно вивчіть опис готелю:

  1. пляж власний або муніципальний;
  2. система харчування;
  3. анімація, спортивні комплекси, СПА.

Безкоштовний сейф та міні-бар в номері, снеки у пул-барі, дитячий клуб зроблять відпустку трохи комфортнішою.

Персональний підбір автобусних турів в Албанію із Запоріжжя

Ксаміль чи Дуррес? Хімара чи Саранда? Влера чи Поградець? Пляжні вечірки, релакс біля басейну, гірські стежки чи занурення з аквалангом? Підберемо путівки до бюджетних готелів, сімейних комплексів з басейнами, фешенебельних резортів з велнес-центрами та власними пляжами.

Гарячі тури на море автобусом до Албанії з Запоріжжя

Необхідно залишити заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур або зателефонувати нашим менеджерам. Для покупки автобусного туру із Запоріжжя в Албанію на море у розпал високого сезону заздалегідь перевірте терміни дії паспортів, документи для виїзду за кордон дітей та дорослих.

TelegramViber