Автобусні тури в Албанію з Вінниці

+3 дні

Автобусні путівки в Албанію з Вінниці 2024 ❤️ відпочинок на Іонічному та Адріатичному морі

Автобусна Албанія з Вінниці

Автобусні путівки в Албанію з Вінниці 2024 ❤️ відпочинок на Іонічному та Адріатичному морі

У рейтингу пляжів із найсинішою водою у світі албанський Ксаміль опинився в топ-10. Побачити синє море Європи під час відпустки в Албанії з виїздом автобусом з Вінниці – лише частина програми відмінної відпустки на Іонічному та Адріатичному морях. Поїхали?

Як купити онлайн автобусний тур в Албанії з Вінниці

Рекомендуємо подорож автобусом з Вінниці в Албанію дорослим туристам, сім'ям з дітьми середнього та старшого шкільного віку. У каталозі на сайті турагенції АНЕКС Тур зібрані всі актуальні путівки на море до Албанії автобусом.

Для покупки автобусного туру до Албанії з Вінниці достатньо:

  1. вказати в пошуковій системі дати відпустки та кількість туристів;
  2. порівняти ціни та умови відпочинку;
  3. забронювати та сплатити путівки.

Вся комунікація з менеджерами турагенції АНЕКС Тур – онлайн, в мессенджерах, телефоном. Ваучери та поліс страхування надсилаємо на електронну пошту, документи перед виїздом із Вінниці до Албанії автобусом потрібно роздрукувати.

Чи потрібні візи для поїздки до Албанії з Вінниці автобусом?

Ні, для власників біометричних паспортів України по всьому маршруту автобуса з Вінниці в Албанію візи не потрібні. Умови: туристи не перебували раніше в шенгенській зоні понад 90 днів за півроку, терміни дії закордонних паспортів актуальні. Додатково потрібні дозвільні документи для виїзду певних категорій дорослих та дітей без супроводу одного з батьків.

Як організовано автобусний тур із Вінниці до Албанії на море?

  • Недорогі автобусні тури не включають екскурсійну програму; фактично це автобусні чартери із прямою доставкою з Вінниці до готелів Албанії на узбережжі Іонічного та Адріатичного морів.
  • Проїзд максимально комфортний: автобуси туркласу з кондиціонерами, ергономічні сидіння, великий кут нахилу, є розетки. Панорамні вікна забезпечують чудовий огляд, за час подорожі туристи встигають побачити кілька країн Східної Європи та Балкан.

Харчування в готелях Албанії включено до ціни туру автобусом з Вінниці?

  • Не завжди все залежить від концепції готелю. В нашому каталозі представлені автобусні тури з Вінниці в все включено 4-5* Албанії. У вартість включено користування пляжем та харчування; Екскурсії туристи купують додатково.
  • Більшість міських готелів класу 2-4* на курортах Албанії в Дурресі, Влері, Саранді, Дермі пропонують проживання без харчування чи сніданки. В цьому випадку потрібно заздалегідь розрахувати бюджет відпустки із харчуванням, користуванням пляжем, розвагами.

Персональний підбір автобусних путівок в Албанію з Вінниці

Під замовлення формуємо список актуальних путівок з Вінниці на море до Албанії автобусом для сімей з дітьми, пенсіонерів, шанувальників відпочинку в готелях для дорослих, VIP-класу, з басейнами та спа-центрами. Врахуємо бажаний тип пляжу та плани на знайомство з Албанією та найближчими країнами.

Гарячі автобусні тури в Албанію з Вінниці

Економія до 20%, вистачить на аквапарки, паром на Корфу, екскурсію до Ксамілю та Тирану, порівняння пляжів Адріатики та Іонічного моря. Для отримання інформації про гарячі тури автобусом з Вінниці в Албанію потрібно залишити заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур.

TelegramViber