Автобусні тури в Албанію зі Львова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Албанію зі Львова 2024 ❤️ два розкішні моря за одну недорогу відпустку

Автобусна Албанія зі Львова

Гарячі автобусні путівки в Албанію зі Львова 2024 ❤️ два розкішні моря за одну недорогу відпустку

Відпочити недорого на чудових Адріатичному та Іонічному морях, познайомитися з колоритною балканською кухнею, встигнути за одну відпустку побувати одразу у кількох країнах Європи – програма мінімум автобусного туру до Албанії. Дешеві путівки на пляжний відпочинок в Албанії з виїздом автобусом зі Львова можна придбати онлайн тут за кілька хвилин.

Які тури в Албанію зі Львова доступні на сайті турагенції АНЕКС Тур?

Наша компанія продає путівки на автобусні тури зі Львова до Албанії від різних туроператорів України. В одному каталозі зібрані всі актуальні пропозиції на пляжний відпочинок та гарячі тури. В онлайн-каталозі турагенції АНЕКС Тур легко порівняти ціни путівок, тривалість туру, опис готелів.

Більшість автобусних турів зі Львова в Албанію пакетні, в ціну включений проїзд до курорту або готелю, проживання, страховка. Харчування албанські готелі пропонують у різних форматах, від ВВ до UAI.

Купівля пакетного туру покриває основні витрати на відпустку в Албанії, забезпечує комфортний проїзд, швидке перетин кордонів, трансфер в готелі.

Скільки їхати автобусом на море до Албанії зі Львова?

Довжина маршруту приблизно 1500 км, час в дорозі більше доби з проходженням кордону та санітарними зупинками через кожні 2-3 години. Автобуси єврокласу з кондиціонерами, розетками, телевізорами. Групу туристів обов'язково супроводжують гід та два водії.

Більшість туроператорів пропонують за додаткову плату купівлю місць на початку салону. У деяких моделях автобусів перші ряди мають широку відстань між сидіннями та додатковий кут нахилу крісел.

Які документи потрібні для відпочинку в Албанії автобусом зі Львова?

Для громадян України з біометричними паспортами проїзд по всьому маршруту та відпочинок в Албанії безвізовий. Заздалегідь перевірте терміни дії закордонних паспортів, особливо дитячих.

Після оплати туру до Албанії зі Львова турагенція АНЕКС Тур надсилає на електронну пошту клієнтів основні документи для відпочинку за кордоном:

  • ваучери на проїзд та проживання в готелі (у документі вказано готель, категорія номера, тип харчування);
  • страховий поліс туристів.

Для відпочинку з дітьми в Албанії за відсутності одного або двох батьків потрібний нотаріально завірений дозвіл на блакитному бланку.

Як вибрати курорт Албанії для відпустки з виїздом автобусом зі Львова?

Туроператори пропонують путівки до Албанії зі Львова з проживанням у готелях на топових курортах:

  1. Дуррес. Піщані пляжі, водні активності, молодіжні клуби.
  2. Влера. Затишні бухти на стику двох морів. Чудова інфраструктура для відпустки з дітьми. Пляжі всіх типів.
  3. Саранда. Красива набережна з видом на Іонічне море і грецький острів Корфу (щоденний пором). Гальковий пляж, аквапарк на воді.
  4. Ксаміль. 440 метрів унікального пляжу із мікроскопічною галькою, немає високих хвиль; вода неможливо синя і прозора.
  5. Поградец. Від північного вітру курорт прикриває гора Мокра. Популярний хайкінг навколо включеного до списку ЮНЕСКО озера Охра.
  6. Хімар. Улюблений курорт дайверів: прозора вода, багато цікавих дайв-спотів.

Є питання про автобусні тури в Албанію зі Львова?

Звертайтесь. Допоможемо вибрати курорт, готель все включено, знайдемо дешевий гарячий тур на море в Албанію для всіх типів пляжного відпочинку, від максимального релаксу до екстремальних розваг.

TelegramViber