Автобусні тури в Албанію з Харкова

+3 дні

Гарячі автобусні путівки в Албанію з Харкова 2024 ❤️ відпустка на морі з ANEX Tour

Автобусна Албанія з Харкова

Гарячі автобусні путівки в Албанію з Харкова 2024 ❤️ відпустка на морі з ANEX Tour

Найнижчі ціни відпочинку на пляжах Адріатичного та Іонічного морів, найсучасніша концепція комплексної курортної забудови з готелями, набережними та розважальними центрами. Кілометри найчистіших пляжів. Відпустка в Албанії з виїздом автобусом з Харкова – гарантія чудової літньої відпустки.

Як купити онлайн тури на автобусну Албанію з Харкова на море

На сайті турагенції АНЕКС Тур зібрані всі актуальні путівки до готелів Албанії з проїздом автобусом з Харкова. У пошуковій системі вкажіть приблизні дати виїзду та тривалість відпустки. Порівняйте ціни турів, оформіть заявку, обговоріть з менеджерами подорожі.

Після оплати путівки в Албанію автобусом отримайте на електронну пошту:

  • квитки/ваучери на проїзд із зазначенням місця в салоні автобуса на рейсах туди та назад;
  • ваучери на проживання із зазначенням готелю, категорії номеру, типу харчування, тривалості відпочинку вночі;
  • поліс туристичного страхування для туристів.

Документи слід роздрукувати на звичайному принтері. Віза до Албанії та для проїзду автобусом територією країн Східної Європи не потрібна. Перевірте заздалегідь терміни дії закордонних паспортів.

Важливо! У каталозі переважно представлені пляжні тури в Албанію автобусом з Харкова: доставка туристів на курорт, розміщення в готелях, страхування туристів. Екскурсійну програму до ціни турів не включають, туристи з Харкова самі обирають розваги на албанських курортах.

На які курорти Албанії організовано автобусні тури з Харкова

В Албанії відразу два моря: північна частина узбережжя омивається Адріатикою, південна – Іонічним морем. Країна невелика, за час відпустки є шанс порівняти купання у різних морях.

Топові курорти Албанії в автобусних турах з Харкова:

  1. Дуррес – великий міський пляж, піщаний; курорт відомий насиченим нічним життям та фестивалями;
  2. Влера – пляжі відразу на двох морях, є піщані мілини та важкодоступні пляжі у скелях;
  3. Саранда – піщаний пляж; молодіжний курорт, улюблене місце відпочинку активних туристів: щодня вирушають пороми на Корфу, безліч екскурсій до сусідньої Греції;
  4. Ксаміль – унікальний пляж з перемеленими до стану цукру білими камінцями; ця особливість відбивається у неймовірних відтінках та прозорості води.

Коли купальний сезон в Албанії

Комфортна для купання температура +21-28°С тримається з травня до початку жовтня, групові автобусні тури з Харкова стартують із середини травня.

Проживання до яких готелі Албанії пропонують путівки з автобусними турами з Харкова

Албанія – наймолодший туристичний регіон Балкан, міжнародні мережі збудували біля пляжів розкішні комплекси готелів, все включено з басейнами, велнес-центрами, ресторанами. У курортних містечках сотні недорогих готелів, стандартна пропозиція – проживання / проживання та сніданок.

Система фільтрів онлайн-каталогу турагенції АНЕКС Тур допомагає за пару кліків скоротити пошук готелів на першій або другій лінії, з басейнами, для дорослих, VIP класу.

Персональний підбір турів та гарячі тури в Албанію автобусом з Харкова

Телефонуйте. Допоможемо вибрати курорт, готель, підкажемо найкращі варіанти відпочинку в Албанії сімей з дітьми, активних пенсіонерів, компаній молоді. Гарячі тури в Албанію з Харкова автобусом економлять до 30% ціни путівки. Менеджери турагенції АНЕКС Тур швидко реагують на гарячі пропозиції, встигають забронювати путівки за кілька хвилин.

TelegramViber